2752
2734
عنوان

آزمون عملی رانندگی(با افسر) دارم لطفا تجربیاتتون رو بگین بهم♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 35 پست
امروز صبح گفتن فردا و پس فردا همه‌ی آزمونا کنسل شده 

من ازمونم رو دادم رد شدم😑 با پراید بود وای اصلا روش تسلط نداشتم با ساینا تمرین کرده بودم خیلی کلاچ ترمز و گازشون متفاوت بود با ی اشاره تا ته میرفت نمیدونم پراید از کجا پیدا کنم تمرین کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ازمونم رو دادم رد شدم😑 با پراید بود وای اصلا روش تسلط نداشتم با ساینا تمرین کرده بودم خیلی کلاچ ...

وای منم با پارس و ساینا تمرین میکنم

مربی آموزشگاهم ساینا داره با پراید نرفتم تا حالا

وای منم با پارس و ساینا تمرین میکنم مربی آموزشگاهم ساینا داره با پراید نرفتم تا حالا

حتما ی جلسه با مربی ک پراید داره بردار کلاچ و گازش خیلی تیزه هنوز پات نخورده بهش تااخر میره 

مهارت باید داشته باشی و اعتماد بنفس 

افسر هم غول نیست 

عجله نکن و با دقت کارهاتو انجام بده البته سرعت عمل هم داشته باش

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️

استرس نگیر چیزی نیست 

کمربند چیزیه که سطحیه اما اون موقع که می‌شینی فراموش می‌کنی متوجه باش

به راهنما زدن دقت کن 

حتی الکی هم شده آینه ها رو چک کن هی 

حواست به همچی باشه 

من یک سال و نیم پیش ثبت نام کردن دو و خرده ای بودش ولی دست دست کردم الان اولین باره میرم واسه عملی ...

کارتکست باطل میشه ها :/

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
2706