2752
2734
عنوان

داستان اشنایی من با نینی سایت

563 بازدید | 43 پست

من خیلی وقت نیست با نی نی سایت اشنا شدم من بچه تر که بودم تو این گروهای روبیکا زیاد بودم و کانالای سوژه و خنده ای که توش  اسکرین شات و اینا میزارن 

بعد یه چند وقتی نی نی سایتو با تاپیک های مادرها سوژه کرده بودن و هی میخندیدن بهش  کلا ۱۳ ۱۴ سالشون بیشتر نبود فوقش ۱۵ من ۱۷ سالم بود بعد دیگه  اومدم ثبت نام کردم و یکمی  قبلش فقط خواننده بودم کاربر نبودم و بعد دوسه هفته ثبت نام کردم و به اینجا عادت کردم الانم ۱۸ سالمه 

یه اکانتم که قبلا ترکیده بود  و این اکانتمم جدیده تقریبا 

من بین سه تا خواستگار جدی همزمان مونده بودم اومدم اینجا عضو شدم نظرخواهی کرذم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته نمیدونم دقیق چندسالم بود این اکانتمم قبلا زده بودم مال ۱۴۰۰ تاریخ عضویتم که اینو تعلیق  کرده بودن نمیدونم چرا ولی من اونقدری بچه نبودم که اومدم و تا همین چندوقتی تاپیک زدنو شروع کردم

2731
اینو ولش کن داستان اعتیادت به نی نی سایت رو تعریف کن!🥲😂

اعتیادم که خب یه مدت گوشی نداشتم بعد با گوشی قدیمیم هم میشد بیام فقط تو سایتا بگردم بعد دیگه تاپیکای خنده دار میخوندم سرگرم میشدم دیگه الانم پلاسم اینجا

من عقد بودم دخترخالم گفت بیا عضوت کنم یه جایی هرچی خواستی بپرس خلاصه نام کاربری همه چی خودش برام انتخاب کرد زد 

منم اااای تاپیک میزدم از همه چی خصوصی ترین چیزا با نامزدم 

خلاصه امیدوارم نخونده باشه😐

من به خودم میگم کاربر قدیمی بعد تو چطور میگی جدیدم

پس به ماها چی میگی؟؟😆

حالا من خودمو قدیمی نمیدونما

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
من عقد بودم دخترخالم گفت بیا عضوت کنم یه جایی هرچی خواستی بپرس خلاصه نام کاربری همه چی خودش برام انت ...

نگران نباش یادش رفته رمز و ایناتو 

مگه عمدا حفظ کرده باشه 

منم خودم خواهرمو ثبت نام کردم و اسم کاربریشو گذاشتم ولی الان یادم نیس چیا بودن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706