2733
2734
ادم پشت کنکور بمونه از همه چیز زندگی میفته….تو هیچ زمینه ای خوش نیس چون یه دغدغه داره 

پشت کنکوریم من سال دوم کنکورمه

ولی حق با توعه من پارسال به امید پشت موندن کنکورمو امتحانامو خراب کردم 

فکر میکردم راحته ولی واقعا سخته هم فشار روانی هم اینکه همش داره قوانین و... تغییر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اخه همینجوری عادی درستو بخون😒

نهایتا قهوه و دمنوش زعفران بخون اخه قرص چرا

سلامتی مهم تره واقعا من یه پرانول خوردم واسه کنکور الان پشمیونم،بااینکه اصلا قرص بدی نبود فقط واسه تپش قلب بود اما یه مدت اگر نمی‌خوردم حس میکردم استرسم بیشتر میشه

به هیچچچچچچچچ وجه بدون تجویز پزشک نخور 

2731
میخوام تمرکز و مطالعه رو بالا ببرم  البته از پس بعدش برمیام

همه آدمای با تمرکز یا رتبه برترها با قرص تمرکز شون رو بالا میبرن؟

احتمالا عادت نداری به درس خواندن 

با تکنیک پومودورو بخون 

بنظر منکه به عوارضش نمی ارزه،حتما با پزشک مشورت کن

موفق باشی

به معتاد شدن سلام کن

با بدنت اعضا جوارحت و روحیه و احساساتت خداحافظی کن

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
همه آدمای با تمرکز یا رتبه برترها با قرص تمرکز شون رو بالا میبرن؟ احتمالا عادت نداری به درس خواندن& ...

اره هم عادت به مطالعه زیاد ندارم 

هم وسواس فکری دارم 

هم تمرکز ندارم 

خلاصه همه جوره اوضاع بده..احتمالا برم دکتر واسم تجویز کنه 

ممنون از راهنماییتون 

لطفا لطفا لطفا استقاده نکن عوارضش به شدت بالاست ضربان قلب خیلی زیاد وبی خوابی خیلی زیاد که زندگیت و ...

من دکتر ب بچم داده روزی دوتا بهش نمیدم گاهی عذاب وجدان میگیرم ولی وقتی پستی مثل پست شما میبینم بیشتر مصمم میشم ک ندم

2706