2752
2734

رفته بودم خرید هیچی نداشتیم تو خونه

ازونورم کلی درس دارم

ناهارم درس حسابی نخوردیم داداشم خیلی گشنشه

ماکارونی درست کنم الان؟

یکم گوشت چرخ کرده ام درست کردم از قبل مونده میترسم فاسد شه تو یخچال

برنج بزارم با اون بخوریم که فاسد نشه؟ ی روز و نیم مونده تو یخچال تقریبا

هووف موندم

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه درجه یخچالتون بالا نیست بعد یک روز و نیم خراب نمیشه. نگران نباش. 

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
اگه درجه یخچالتون بالا نیست بعد یک روز و نیم خراب نمیشه. نگران نباش. 

یعنی هرچی سرد تر باشه خراب میشه؟

اخه من دیشب گزاشتمش تو فریزر 

گفتم ی روز دیگه بمونه

یه روز ک فاسد نمیشه  پیاز سرخ کن ،رب بزن ،موادو بریز توش  ماکارونی بپز

جدی؟

اخه من دیشب گراشتمش تو فریزر حواسم نبود بگم

کامل پختمش درستش کردم فقط قاطی ماکارونی نکردم

یعنی هرچی سرد تر باشه خراب میشه؟ اخه من دیشب گزاشتمش تو فریزر  گفتم ی روز دیگه بمونه

منظورم از بالا، گرمتر از سه درجه سانتیگراد بود. فریز هم بوده، دیگه اصلا نگران نباش ماکارونی درست کن.نوش جانت

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2706