2752
2734
عنوان

به خودمون رسیدن یعنی چی

457 بازدید | 32 پست

یعنی چطوری باید باشیم ؟ 

اگه خانمی اهل آرایش نباشه درحد ضد آفتاب و رژ 

با عطر خیلی ملایم موهای شونه زده 

خیلی بده؟!!!

خیلی کم اهل آرایش باشی که بخوای خط چشم و اینا بزنی 

منظور دوست پسر یا نامزد  و شوهر چیه که به خودت نمی‌رسی؟

لوندی تو رابطه چیه 

موقع ارتباط خصوصی چطور باید باشی من داغونم تو این چیزا زود هم ناراحت میشم اگر چیزی بگه بهم‌

چه روتین پوستی دارین برای خودتون 

باشگاه میرین همیشه ؟ 

من فقط ژل شستشوی صورت شب میزنم با ضد آفتاب روزانه 

لباسمم تمیزه اکثرا ساده میکردم بدون آرایش در حد رژ 

خواهرانه کمک کنین چطور جذاب باشم برای نامزدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم هر سوال خودش یک تاپیک پربازدید هست که 

تاپیک که تفاوت زنان با سیاست و بی سیاست نوشتم بخون 

درصد کمی به جواب خواهی رسید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

به نظرم حرف مردا از به خود رسیدن همین ک بقیه ارایش و ناخن و لیزر تزریق 

کلا بگم پلنگ شی

البته شوهر من به من نمیگ اینکارور کن ولی اونایی ک کردن نگاه میکنه ذات مرد همینه 

یه بار کاشت ناخن کردم هی گف چیه این ناخونای خودت بهتره 

قشنگ ترین چیز سادگیه این یعنی به خودت رسیدی تمیزی و اراستگی نرمال

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
به نظرم حرف مردا از به خود رسیدن همین ک بقیه ارایش و ناخن و لیزر تزریق  کلا بگم پلنگ شی البته ...

دقیقا کاشت ناخن و رنگ مو دوس نداره استفاده کنم ولی واقعا نمی‌دونم میگه به خودت نمیرسی یعنی چی

کاشت ناخن و نمیتوتم

من خودم دوس ندارم ولی لاک میزنم 

چون ی روزه دلمو میزنه رنگش

ولی لیزر میرم

موهامم دوس ندارم رنگ کنم چون خیلی بلنده حیفم میاد خراب بشه میخام برم فقط جلومو رنگ کنم فعلا دنبال آرایشگر خوبم

موقع بیردن رفتن آرایشم اینه:ضد آفتاب .ریمل.رژگونه.رژ.صابون ابرو

ولی خداییش به لباسم خیلی میرسم سعی میکنم خوشتیپ باشم هم خودم هم شوهرم و بچم

وقتی همسر یا نامزد بخواد چی

ببین گلم امروزه همه زن ها بخودشون میرسن 

اونم بیرون میبینه ناخودآگاه شاید ی قیاسی هم بکنه 

ارایشت رو جون دارتر کن 

گاهی آرایش پررنگ کن 

خط چشم بکش ریمل بزن 

موهاتو رنگ کن مدل بده 

لباس های خوشگل ست توی خونه بپوش 

لباس خواب های لخت بپوش ک بدنت توش مشخص باشه ...ازین کارا ...لبخندم زیاد بزن 😂😂😂😂😂😂

وقتی همسر یا نامزد بخواد چی

اون اگه دنبال یه قرتی بود می‌رفت دنبالش ، شما ساده بودنُ خب دوست داری ، خودتی . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
ببین گلم امروزه همه زن ها بخودشون میرسن  اونم بیرون میبینه ناخودآگاه شاید ی قیاسی هم بکنه  ...

کمبود اعتماد به نفس دارم بخاطر تیرگیام😔 اکثرا خودمم قائم میکنم ازش

2706