2752
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهر حسود و بدجنس

269 بازدید | 13 پست

سلام شوهر خواهر شوهرم خیلی تو زندگیمون دخالت میکنه مثلا میره پیش مادرشوهرم میگه عروست بهمون محل نمیزاره عروست بهت احترام نمیزاره و کمکت کار نمیکنه و اینا اونم بامن بد شده درحالی ک من فقط سرم تو زندگی خودمه و اینا کاری ب کسی ندارم خیلی حرفا میزنه ب شوهرم میگه زن زلیل و اینحرفا خیلی زر میزنه خونواده شوهرمم خیلی طرفداریشو میکنن منم پیش خونه شوهر زندگی میکن تو دوتا  واحد نشستیم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر خواهرشوهر منم همین بود قشنگ رابطه هارو خراب میکنن ،مرد هیز و زبون بازیه حالم ازش بهم میخوره

اینطور آدما کمبود توجه دارن میخوان عقل کل شناخته بشن و درآخر هم خودشون میشن تف سربالا

شوهر خواهرشوهر منم همین بود قشنگ رابطه هارو خراب میکنن ،مرد هیز و زبون بازیه حالم ازش بهم میخوره ای ...

اینم همینجوره همش دوسداره بین منو و شوهرمو خراب کنه دلیلشو نمیدونم

اینم همینجوره همش دوسداره بین منو و شوهرمو خراب کنه دلیلشو نمیدونم

مرض دارن ،این مردک هم اوایل همینطور بود اینقدر سگ محلش کردیم که از زندگیم گم شد ولی باز کم و بیش هی با شوهرم میپره ولی نه مثل اوایل الان سرگرم بقیه برادرشوهرا شده که زن گرفتن🤣🤣🤣