2733
2734
عنوان

طلاق میخام

312 بازدید | 18 پست

من تصمیم اصلی مو گرفتم طلاق مو میخام 

ولی شوهرم اون ۱۲ شرط عقد نامه رو نداره 

مهریه ام ۱۴ تاس 

توافقی قبول نمیکنه 

ی شکایت کیفری دارم ازش ولی من فقط دستم کبود شد با پدرم درگیر شد شاهد ندارم فقط صدای ظبط شد دارم چون توی خونه بودوکیل گرفتم 

ی شکایت کیفری دیگ باید بکنم چون تهمت زده من خراب بودم اینو هم شاهد دارم هم صدای ظبط شده 

نمیدونم چیکار کنم 

و بشدت شوهرم بی غیرته خیلی زیاد  خیلیی زیادددد 

نمیدونم چیکار کنم 

بعد از روزی ک بیرونم کرد از خونه داره برام نفقه میرزه سه تومن از قصد 

الزام ب تمکین زده 

میخام جدا شم چیکار کنم زودتر تموم بشه 

طلاق گرفتید چند سال طول کشید 

من ۲۲ سالمه میخام برم دانشگاه گفته اگر بفمه ادای حیثت میکنم موندم چیکار کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم فقط از وکیلت کمک بگیر 

فعلا هم دانشگاه نرو چون میتونه بر علیه تو باشه 

صدای ضبط شده هم دادگاه رد می‌کنه و بهش اصلا توجه نمیکنه 

به نظرم فقط باید توافقی بری جلو 

خواهر شوهر من  شوهرش طلاق نمی‌داد و معتاد و رفیق بازم بود باز سه سال طول کشید تا تونست طلاق بگیره ولی هیچی بهش نرسید   

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

ولی حتما ادای حیثیت کن 😔

بگو بهت تهمت میزنه و مهرتو میتونی اجرا بزاری چون هر زمان که بخوای میتونی بگیری حتی اگه تو خونه خودش باشی شاید از این طریق به نتیجه برسی که بگی مهرمو می‌خوام 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
ولی حتما ادای حیثیت کن 😔 بگو بهت تهمت میزنه و مهرتو میتونی اجرا بزاری چون هر زمان که بخوای میتونی ...

ارهه اجرا گذاشتم اولین جلسه هم رفتم ولی خودش نیومده بود فقط واس الزان ب تمکین وکیل گرفته 

قاضی گفت ول ۱۴ میخای گفتم بله بعد حکم ک بیاد میره اعسار میزنه ندارم میشه سالی ی دونه از حقوقش کم میکنن نظامی هستش خیر سرش

ارهه اجرا گذاشتم اولین جلسه هم رفتم ولی خودش نیومده بود فقط واس الزان ب تمکین وکیل گرفته  قاضی ...

بهترین کارو کردی 

چیزی به نامش نیست یعنی ؟

عزیزم فقط از وکیلت کمک بگیر  فعلا هم دانشگاه نرو چون میتونه بر علیه تو باشه  صدای ضبط شد ...

ارهه گفتن بهم ک صدا ملاک نیست ولی گفتن قاضی بهش گوش میده توجه میکنه 

بهم گفت توی باید محکم بشه گفت قاضی خودش نیفهمه از لحاظ حرف زدن رفتار متدجه میشه گفت ازش پیش قسط میگیرم طلاق خلع میزنم 

با یکی دیگه امروز صخبت کردم گفت ن طلاقت نمیده تا وقتی دلش بخاددحتی اگ اون ثابت بشه

روی فکر قاضی تاثیر داره

ارهه اینو بهم گفتد

گفتن حتما برای الزام ب تمکین هم ببر ک خودش داره دااد میزنه برو بیرون 

من هی میگم کلید خونمو بده میگه گمشو بیرون فش میده

هیچی  فقط ارز میخرید اونم با صرافی خارجی

ای بابا زرنگ هم هست خیر سرش 

به حقوقش هم نگاه میکنن و برات قسط بندی میکنن بازم خوبه یکم حرصش بده 

بعد به دادگاه بگو از خونه منو بیرون کرده بعد عدم تمکین زده مگه میشه خودش منو بیرون کرده 

ای بابا زرنگ هم هست خیر سرش  به حقوقش هم نگاه میکنن و برات قسط بندی میکنن بازم خوبه یکم حرصش ب ...

من همینو میگم 

وکیل ش میگه ن خانوم خودش رفت بعد توی این هیلی ریش سفید فزستادم برنگشت 

درصورتی توی این چند وقت ی زنگ هم بهم نرده پیام هم نداده

2706