2752
2734

اصلافکرنمیکنه

هیچی

توبختت جای دیگه است اونم جای یه دخترزرنگترازتو

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

حس ششم اومد لایک کن و بگه این ماه اقدام کنم بارداری صورت میگیره؟

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم میگی بپرسم؟🥺

بپرس

ولی بقیه نپرسن

اصلاحالم خوش نیست😭😭😭😭😭

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
به منم میگی فکر میکنه یا نه حسش نسبت بهم چیه؟

بهت فکرمیکنه برای گول زدنت

مراقب باش

منم میگی لطفا دوسم داره؟بازگشت داریم اگه اره کی؟ته رابطمون چی میشه؟

بهتره اگربرگشتی دائم برگردی وگرنه ایندفعه بدضررمیکنی

مگه استاتر چشه؟

زرنگ اونه باکسی ازدواج کنه نه دوست بشه

2706