2733
2734
عنوان

دولتی یا غیرانتفاعی

109 بازدید | 15 پست

دوستان لطفاً بی تعارف بگید دخترمو بذارم دبستان دولتی یا غیرانتفاعی؟ واقعا موندم. نمیگم هزینه مهم نیست ولی آینده بچم مهمتره برا همین می‌خوام جدا از بحث پولش راهنمایی کنید که کدوم بهتره؟ اگه تجربه ای هم دارید بگید. در ضمن برای دولتی دبستان شهید محمودی و مباشر پور رو در نظر دارم برای غیرانتفاعی نسیم یا اطهران( البته ظرفیت غیردولتی ها تکمیله باید آشنا پیدا کنم بعد) 

غیرانتفاعی 

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اهوازم.

پیش دبستانی خصوصی بود.

راضی بودممم عالی..کلاس اول خصوصی تا روز اخر فقط حرص خوردم بس بی سواد و بی تجربه بودن.

کلاس دوم دولتی یعنی عالیییی.

نظرم فقط به مدرسه وکادرش بستگی داره

ببین غیرانتفاعی بیشتر به بچه توجه میکنن 

چون تعداد دانش آموزا هم کمتره 

دولتی کاری ندارن باید بچه ات خودش حواسش باشه چون سی و خورده ای دانش آموز یه کلاس معلم نمیرسه اونم کلاس اول 

مگه اینکه معلمش جوون و خوب باشه 

من از وقتی دیدم دوستم به خاطر بیکاری و بعد از چند شغل عوض کردن، رفته معلم کلاس اول دبستان مدرسه غیرانتفاعی شده و دوست دیگرم که در کنار شغلش به عنوان شغل دوم رفته دبیر فیزیک شده، نظرم کلا در مورد مدرسه غیرانتفاعی عوض شده

عیرانتفاعی بهتره چون خیلی از دانش آموزان درس میپرسن وتکلیف زیاد میخوان برای دانش آموز خوبه بچه های باهوش در این مدارس پیشرفت چشم گیری دارن بعدا از نمونه وتیز قبول میشن ولی دانش آموز تنبل وضعیف توی عی. انتفاعی آسیب میبینه چون نمی تونه حجم درس رو بپذیره،  وهر روز کارشون سختر میشه 

2706