2752
2734
عنوان

پیام های شوهرم با یه دختره !

375 بازدید | 13 پست

اومد خونه گوشیشو گرفتم ببینم ساعت چنده گفت روشن کن ببین پیامامو روشن کردم دیدم یه دختره پیام داده اسمش شلوار حمیدی سیو شده،دختره نوشته بود که سلام خوبی و فلان محمدی ام جای دیگه رفتیم بیا تلگرام لوکیشن ادرس جدید مغازه رو بفرستم باز خود دختره تلگرام لوکیشن فرستاد برا شوهرم،شوهرمم عکسای پروفایل دختره رو تا اخر نگاه کرده بود ولی خب پیام ها خیلی عادی بود.

شوهرم بخاطر کارش هرروز زنا و دخترا پیام میدن یا واسه کارش یا مزاحمت تا حالا نشده بود پیام هیچکدوم رو نشونم بده هیچی حتی زود هم پاک میکرد میگفت تو ببینی داستان درست میکنی!

حالا اینو اورد نشونم داد شک کردم اخه بعد چندسال چی شد ک پیام های ساده یه دختر فروشنده رو نشونم داد؟چرا قبلا نشون نمیداد !؟

ثوصیثه صوثیص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخاد واکنشتو ببینه

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
خداوکیلی نشون میده داستانه نشون نمیده داستانه بدبخت مردا ک گیر ماها افتادن

خب بعد چهارسال همیشه هم گوشیش پر رمز اومد بهم نشون داد چهارسال هیچوقت نشون نمیداد و زود پاک میکرد

ثوصیثه صوثیص
بخاطر همین اخلاقت اومد نشون داد چقد ساده ای، اگه ریگی به کفشش بود اصلا بتو نشون میداد؟ یا راحت گوشی ...

خب چهارساله اینهمه مزاحم و مشتری همرو زود پاک میکرد خب شک کزدم چی شد که اومد بهم نشون داد

ثوصیثه صوثیص