2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

چه داعایی؟ 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

....چه داند قیمت نقل ونبات

نخند که به سرت میاد

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏

دیگه سیم کارت نداریااا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

توکه از محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏

خدا سر خود آدم میاره .مواظب حرف و کلاممون باشیم 

دوست خوبم میشه با دل پاکت دعا کنید🤲 امام حسین(ع) من و شوهرمو و دخترمو بطلبن  ♥️یه زیارت بریم دخترک ۷ سالم خیلی گریه میکنه برای زیارت امام حسین(ع)...اجرتون با سیدالشهدا 💚

خیلی خوشحالی با صهیون ها و شیاطین خونخوار رو زمین که مدعی انسانیت هستن همراه و همدلی ،

ببین اگه نمیدونستی بدون تو تازه ترین جنایت 

و آدم خواریاشون ۴۰ هزار نفر رو

به جرم بیگناهی  و ضعیف تر بودن کشتن و خونشون رو سر کشیدن بماند 

که  میلیون ملیون انسان دیگه  رو طی بیست سال گذشته به اسم مبارزه با ترروریستی که خودشونن به خاک و خون کشیدن  ، 

باز هم بماند جنایت های دیگشون و قبلترش  

آفرین خوشحال باشین سنگ شده هایی که همراه با سروران جانی و آدم خوارتون فریاد میزنید 

دین من انسانیت است 😆 ، 

نه فلان و نه فلان جانم فدای ایران 😆 کدوم ایران شما که مثل گلشیفته معتقدین این منطقه یه منطقه ی شیطانی و نفرین شده است و متنفرین ازش

راستی هیچ وقت از خودتون نپرسیدین اون 

فیلسوفان و عزیزانتون که زر زر جدایی دین 

از سیاست میکنن ، چرا ۸۰ سال پیش اومدن 

مردم یه سرزمینی رو قتل عام کردن و فراریشون

دادن تا به اسم دین یه مثلا کشور درست کنن

کشور یهودی ها😆 آها بهتون گفتن

تقصیر 

خودشون بود تنبل بودن زمیناشون

فروختن

به یهودی ها ، آخه الهی بمیرم که هر چی 

بر ضد مسلمونا و اسلام و مخصوصا

روحانیت و این حکومت باشه