2733
2734

تاحالا شده توشرایط بدی باشین بعدمعجزه بشه واستون؟ 

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 

معجزه از نظر من همینه ک شب میخوابیم صب چشامون بازه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که منتظر معحزه م... 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
2731
زندگی من سراسر چالش و معجزه باهمه گاهی اوقات حتی شک کردم نعوذبالله خدا هست ولی بعدش معجزه شد

کاش برامنم اینطوری بشه🌸🤲🏻

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
معجزه از نظر من همینه ک شب میخوابیم صب چشامون بازه

ولی اگه حالت بد باشه خدای ناکرده همین بیدار شدن از خواب میتونه یک بلا باشه

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 

ی سری سر ی جریان برام معجزه شد..الان بازم میخام.. معجزه لازمم..ینی فقط ی بار دیگ خدا برام معجزه کنه ممنونشم😓

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
تو یه موقعیتی بودم که اگه شوهرم میدید سرمو میبرید، خداروشکر بعد ازینکه اوضاع مناسب شد شوهرم اومد

چ موقعیتی البته اگردوستداری بگو 

من الان منتظر معجزه ام

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

موافقم

انسانی نیستم تو لحظه تصمیم بگیرم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ی سری سر ی جریان برام معجزه شد..الان بازم میخام.. معجزه لازمم..ینی فقط ی بار دیگ خدا برام معجزه کنه ...

انشاالله بزودی🌸🍀😊🤲🏻

2706