2752
2734
عنوان

بی قرارم سابقه ی حملات پانیک دارم دلم میخواد گریه کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 27 پست
اصلا چند روزه دوباره حال بدم برگشته دیشبم ک جدا شدم از کسی ک خیلی دوسش داشتم بعد چند روز پیش دکتر رف ...

منم از آسیب هایی که دیدم انگار اینجور شدم حالم بحدی بد میشه که پاهام سست میشه 

دعام کن💔مرسی درکم کردی💔💔دعا کن خوب شم دلم برای حال خوبم تنگ شده 💔😭

کاش پیشت بودم 🥺

چشم‌ رو چشمم الهی ک ارامش ب ثانیه ثانیه ی زندگیت برگرده و حال دلت همیشه خوب باشه🌺🌺

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم آروم باش 

علائم اولیت چیه؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

استارتر جان حرف زدن حالت و بهتر میکنه؟ اگر اره میتونی اینجا با ما حرف بزنی 🥺🥺

یاد روزهایی افتادم ک برادرم این حال و داشت 🤕🤕

وای خیلی ناراحت کننده هست کاش زودتر خوب بشی ولی باور کن این ی حمله هست که هیچ بلایی سرت نمیاره به این فقط کن که میاد سراغت چند دقیقه بعد خوب میشی نگران نباش داروهاتو استفاده کن روحیت رو نباز

خدایا شکرت
پانیک داشته باشی چی میشه؟ 

یه جور حمله عصبی در واقع، به خاطر استرس و فشار عصبی یا افسردگی ایجاد‌میشه

علائمش ضربان قلب بالا، تعریق، احساس خفگی‌ کاذب، احساس بی قراری و...

استارتر سلام.

دختر خوب برو دوش بگیر به روش فنلاندی به این شکل که مثل همیشه حومت رو انجام بده.وقتی شستشو تموم شد،30ثانیه زیر آب سرد.30ثانیه آب گرم.و در نهایت 30ثانیه آب سرد دوش بگیر

لباسی رو بپوش که تا حالا نپوشیدی.ترجیحا لباس خنک و نخی.

عود روشن کن و مدیتیشن انجام بد.خوب میشی.

دعات میکنم