2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه پ کیکه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

واقعیه ولی نظر خاصی درموردش ندارم ولی مطمئنم واقعیه من جدیدا خابه جن دیدم از اون به بعد یه هفته شاید میگذره خیلی میترسم همشم صدا اینا میشنوم یبار شنیدم یکی زیره گوشم‌نفس میکشید نفس نفس میزد ، حالا نمیدونم ولی مطمئنا واقعیه بعضیا میگن خدا مارو ازش خفظ میکنه ،بعضیا میگن میان اذیت میکنن یا حتا واسه بعضیا خیلی بدتر بوده..

زایمان کردم حالت تیک گرفته بودم چند جا رفتن گفتن همزاد داره مثلا ابی ریخته بسم الله اینا نگفته اینام اذیتش کردن واقعا هم بعد زایمانم افسردگی شدید گرفتم وشیرم خشک شد ولی خب وقتی من این وهله رو گذروندم تازه بهم گفتن همزاد داشتی میگن موقع زایمان جنا دور زن زائو جمع میشه راس یا دروغشو نمیدونم 

2706