2752
2734
عنوان

یه همکار آقا داریم...

321 بازدید | 24 پست

یه همکار آقا داریم تو بخش، پرستار نیست،

تا اذون میگن، نماز اول وقت رو از دست نمیده،

دو روز تو هفته میره جای محروم شهر، کمک و امدادرسانی می کنه،

روزه و دعای ندبه و هم همیشه هست...

عیدای اماما، با همکاری چند نفر شیرینی می خره، پخش می کنه،

اما!

با همراه بیمارا، همونایی که سر و وضعشون کمی باز تره، ل ا س می زنه!!!! خنده و شوخی باهاشون، اونایی رو که خوشش بیاد، غذاه هر وعده اگه اضافه بیاد، میده بهشون...

دست خودش نیست...

کاش می تونستم بگم چقد چندشه!

روم نمیشه رو در رو بگم بهش هیچ وقت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😆😆😆

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★

چی بگم

منم یکیو میشناسم ی دختره ست بشددت چندشه 

من الان بگم میگن شما دارین با حجابارو توهین میکنید

ولی مادرو خاله و عمه های من محجبه هستن

توهین قصدم نیست 

ی دختره هست چادریه بخدا ک خود من میدونم چقدر لاشیه 

همزمان با سه نفر چت میکرد توو پیویه پسرا پلاس بود

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

تو حرص نخور ولش کن

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2706