2733
2764

سلام مهربونا خواهش میکنم به من روش تهیه سوپ و کته برای نوزاد رو بگین عزیزان و اینکه در چه حجمی تهیه میکنید و برای چند وعده ش میپزید و توش چیا میریزید

من برام سواله اگه بخوام تو حجم کم بپزم گوشتش رو چه ژوری بپزم اخه یه ذره گوشت رو تو چی بپزم که ابش تبخیر نشه بسوزه؟؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقداری آب یک عدد نوزاد یک عدد پیاز و کمی گوجه همه رو می ذاری بجوشن

😂😂عامو جدی بگو

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها کوچولو موچولو غذا می خورن ...ناهار بهش سوپ بده عصر بهشسوپ  بده شب بهش بده 

اگه می تونه میوه بخوره هم مثلا یه میوه رو دو سه قسمت کن بهش بده ...در چند دفعه ...غذا زدش نکن با زور و اجبار و حجم زیاد دادن 

از گوشت چرخ کرده استفاده کن

چه ایده خوبی ممنونم عزیزم ،دیگ چیا بریزم اگه وقت دارید ممنون میشم روش تهیشو بگید و بفرمایید برای چن وعده تهیه میکیند عزیزم؟

بعد مثلا اگه مرغ رو ابپز کنم برای سه چهار روزش بزارم فریزر هر دفعه یه تیکه در بیارم اشکالی داره؟

گوشت و پیاز و سیب زمینی رو با هم بذار برا دو سه وعده بذار  همه چیو با هم بذار با گوشت چرخی ...

باشه عزیزم خیلی ممنون نمک و رب و اینا که نمیخواد درسته؟بعد گوجه هم بزارم اشکالی نداره برای نوزاد

باشه عزیزم خیلی ممنون نمک و رب و اینا که نمیخواد درسته؟بعد گوجه هم بزارم اشکالی نداره برای نوزاد

گوجه بعضیا حساسیت دارن 

رب اصلا نذار 

نمک هم یه کوچولو بذار ولی یادت باشه یه ذره آب هم بدی بعد غذاش 

بچه ها کوچولو موچولو غذا می خورن ...ناهار بهش سوپ بده عصر بهشسوپ  بده شب بهش بده  اگه می ...

باشه عزیزم میوه بهش میدم روزی دو وعده تو پستونک میوه خوری بهش میدم عزیژم،ولی فعلا فقط حریره میخوره خواستم از فردا به امید خدا سوپ و کته رو براش شروع کنم خواستم ببینم در طول روز چند بار سوپ و چند بار کته باید بدم،در من شیرخشکی هم هست و وزنشم خوبه یعنی یه کم زیاده التنم ۷ماه و نیمشه.  عزیزم

چه ایده خوبی ممنونم عزیزم ،دیگ چیا بریزم اگه وقت دارید ممنون میشم روش تهیشو بگید و بفرمایید برای چن ...

وای مرغ دیگه چیه که آبپز کنی بذاری فریزر هر روز تازه بذار بپزه دیگه

یه راه توی کیسه. همه مواد رو بریز توی کیسه نخی کوچیک سفید و بنداز داخل زودپز که غذای خودت رو میپزی

راه دوم یه قابلمه خییییلی کوچیک

راه سوم شیشه مربا، همه چی بریز داخل شیشه مربا درش رو ببند بذار داخل قابلمه آب، رو شعله کم، از صبح تا ظهر که این بهترین روشه

باشه عزیزم میوه بهش میدم روزی دو وعده تو پستونک میوه خوری بهش میدم عزیژم،ولی فعلا فقط حریره میخوره خ ...

سوپ و کنه رو با هم شروع نکن 

سوپو از خیلی وقت پیش باید می‌دادی 

اما حالا هم دیر نشده 

باید ببینی چه موقع گرسنس 

یا مثلاً اگه موقع ناهار خوردن خودتون بیدار باشه غذاشو بیار که همراه خودتون بهش بدید بخوره 

بچه ها زود زود گشنه میشن اما دیگه زیاده روی هم نباید باشه 

باید ببینی بچت چطوره

2706