2737
2734
عنوان

سفر خارجی به کدوم کشور؟

9916 بازدید | 144 پست

قصد سفر با تور مسافرتی داریم. دلم میخواد یه جای متفاوت و عالی باشه.

میشه از تجربیاتتون بگین یا حتی از تجربه اطرافیانتون.

چه کشوری رو پیشنهاد میکنید و چرا؟

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ونیزززززززززززززززززززززززززززز  

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

بستگی ب مقدار هزینت داره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ونیزززززززززززززززززززززززززززز  

1396/04/21  | 17:03خوب كفتي عزيزم منم دلم ونيز ميخواد خيلي

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2738

من عاشق گرجستانم. چون يه حال و هواي قديمي و پر از آرامش داره. ساختمونا، كليساها و آب و هوا خيلي دوست داشتني هست برام. 

تايلند، هند، تركيه، باكو و دوبي هم رفتم اما بازم گرجستان رو بيشتر مي پسندم. در اين حد

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

سوچی روسیه 

لارناکا قبرس(قبرس اروپایی)

رومانی

سوچی روسیه چون خیلی بنظرم ارامش داره و جالبه جاهای زیبا زیاد داره به سردی مسکو و بقیه شهر هاش نیست به ما هم نزدیک تره 3 ساعته فقط با روس ها مشکل انگلیسی خواهید داشت چون اصلا بلد نیستند دو قسمت کوهستانی و ساحلی داره که توی تور 2 تا رو میبرند هتل مریوت تو کوهستانی و رادیسون بلو تو ساحلی بهترینشه 

رومانی آهنگ های جالب و جاهای دیدنی زیبا

لارناکا قبرس هم بنظرم برای دیدن خوبه البته اروپایی ترک نه

اگه اروپا میخوای جنوب فرانسه و ایتالیا 

اگه شرق میخوای مالزی و سنگاپور

اگه نزدیک میخوای عمان 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706