2733
2739
عنوان

مسافرت با نوزاد دو ماهه

2849 بازدید | 14 پست

سلام خانونا.

دخترم 67 روزشه.میخوایم از تهران با ماشین خودمون بریم مشهد.از راه شمال میریم و اونجا هم توقف داریم یعنی یکسره نمیریم این راه رو.میخواستم ببینم میشه با توزاد مسافرت رفت؟از بعد زایمان خیلی روحیم گرفته بود گفتم بریم سفر اما الان نگران دخترمم.میگم مبادا به خاطر خودم بچم اذیت شه

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

من نوزادم هنوز نیومده 

تو بارداری که نشد بریم  انشاا... ما هم بعد زایمان 

راستی اومدم فقط بهت بگم واسه امضات  واسه بابای خوبت صلوات فرستادم 🤗🤗😍😍😍

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممنون فرای عزیز

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

منم اتفاقا پسرم دقیقا دو ماهش بود رفتیم مشهد با ماشین خودمون

ولی پاییز بود .هوا خوب بود.الان نبری بهتره هوا خیلی گرمه خدای نکرده اسهال استفراغ میشه

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند..طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم
2740

ما دی رفتیم مشهد تو کوپه بغلی یه خانواده بودن که یه نوزاد داشتن ۲ ماهم نداشت فک کنم نو نو بود😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

من بچم دوماهش بود رفتم کرمان خیلی خوش گذشت ولی خب عید بود هوا عالی بود الان گرمه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706