2752
2734
عنوان

نشستیم با هم گریه میکنیم😭😢😂

697 بازدید | 20 پست

خواهرم امروز خیلی یهویی آومد گفت آنام من نمیخوام بزرگ شم منم تعجب کرده بودم گفتم چیشد برای چی؟ اونم انگار داغ دلش تازه شده باشه شروع کرد دردو دل کردن که من هنوز باورم نشده هفتم تموم شد (کلاس هفتمه 12سالشه) من نمیخوام بزرگ بشم دوست دارم کلاس اول باشم

خلاصه اینقدر گریه کرد منم دیدم همچین بدم نمیگه الان نشستیم با هم گریه میکنیم😭💔😂

خدایی چقدر گذر عمر سخته.... 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم بیام؟🥺😭

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈
منم بیام گریه؟

بیا بیا یه نفر دیگم ظرفیت داریم

فقط دستمال کاغذی یادت نره...😭💔😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗
خوش بحالتون چقدر احساسی من دل نازکم اما اصلا سر اینچیزا گریم نمیگیره

خوش بحالتون نداره بابا... 😢💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    چقدر عاقله زیادی عاقل بودن رنج اوره

موافقم.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706