2733
2734

امروز با یکی از فامیل های زنداییم کنار هم نشسته بودیم یهو زنداییم اومد گفت خسته نباشید چه قشنگ سیاهو سفید😐😐😐اون دختره خیلی سفیده منم سبزه رو به گندمی یبارم اهنگ گذاشته بودیم تو آهنگه گفت سیا سوخته یه همچین چیزی داییم ب من اشاره کرد بعد مامانم گف بچم سیا نیس سبزس بعد مامانم بخاطر اینکه منو دلداری بده جلو شوهرش(ناپدریم)گفت من میرم برنز کنم اونم گفت نمیخواد زن باید سفید باشه 

خسته شدم ۱۶ سالمه🥲

تو همونیی که  شلوارک پوشیده بودی خالت گف سیاهی؟ 

یادمه یکی این تاپیکو زده بود

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره حالم از همشون بهم میخوره

حق داری اصلا هم به این اراجیف گوش نده دخترای بلکِ بلک افریقایی از چلغوز اباد میرن اروپا چه شوهرایی میکنن همه هم بهشون میگن زیبا اون بیچاره ها چی بگن پش کافیه خودت خودتو زیبا ببینی. هر رنگ و شکلی هرکسی زیباییهای خودشو داره.

مگه قراره باب میل اونها باشی ؟ سبزه بودن خیلی هم جذابه  رنگ پوستت رو دوست داشته باش

نمیتونم خودمو گول بزنم تو واقعیت همه از سفید تعریف میکنن واقعا سبزه باشی بدون میکاپ خیلی بده 

🥲

اعتماد به نفس داشته باش جذابیت ربطی به رنگ پوست نداره تازه تو رنگ پوستتم جذابه

ما تو فامیلامون دو تا خواهر داریم یکی سفیدددد مثل برف یکی سبزه سبزه 

همه اون سبزه رو جذاب تر می‌دونن انقدر که دوست داشتنیه

ببخشیدا ولی غلط کردن سبزه ها کلا جذاب ترن خوشگل ترین آدمی که من تو واقعیت دیدم سبزه با چشمای رنگی اص ...

کی گفته سبزه ها جذاب ترن ! 

حالا  یه دونه خوشگل دیدی همه سبزه ها رو جذاب تر می‌دونی !!

2706