2752
2734

دیروز طرفای ظهر غش کردم زنگ زدن امبولانس اومد گفت فشارت پایینه دخترا نبات و ... دادن یکم بهتر شدم یه تیکه شام خوردم همشو بالا اوردم بعدم دوباره رفتم بیمارستان سرم زدن صبح اسهال شدییید گرفتم خیلی معذرت میخوام گلاب به روتون هین اب بود سه تا شلوار کثیف کردم 😭😭😭 دوباره رفتم بیمارستان سرم زدن اومدم همچنان اسهال ادامه داره مترونیدازول ۲۵۰ خوردم 

هیچ چی هم نمیتونم بخورم چون همین که میخورم حالت تهوع شدییید میگیرم 

ترو خدا کمکم کنید تو خوابگاهم هستم بیچاره هم اتاقیام دل و رودشون بالا اومد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم ویروسیه  بستری نمیکنن وگرنه میرفتم باور کن

بمیرم خیلی سخته. جاتو بنداز در دسشویی. موز بخور. مایعات فواوون. او آر اس از داروخانه بگیر. نوشابه مشکی‌. کته ماست. بگو هم اتاقیات برات تهیه کنن

بمیرم خیلی سخته. جاتو بنداز در دسشویی. موز بخور. مایعات فواوون. او آر اس از داروخانه بگیر. نوشابه مش ...

موز میخورم نوشابه دوست پسرم پزشکه گفت نخور خودمم شنیده بودم کته ماست و اب دوغ خیار تا دلت بخواد خوردم محلول او ار اس رو اصلا نگو 😑😑😑حالمو بد میکنه خیلی 

تو گوگل گفته بود خوبه من شنیدم سیب میوه ی عجیبیه هم واسه اسهال خوبه هم یبوست فعلا موز بخور حسابی

موز خیلی میخورم ولی اسهالم خیلی شدیده در حد ابه میگم که همین که یکم خوابم میبرد شلوارمو کثیف میکردم تو خواب ببخشید دیگل اینطو. میگم حداروشک. هم اتاقیام نفهمیدن خوار بودن ولی جون به جونم شد 

2706