2752
2734

من جمعه خارش شدید داشتم بعد عذر میخوام ترشحات پنیری داشتم رفتم دارو خانه پماد بهم داده دو روزه میزنم خارشم از بین رفته به نظرتون پماد رو ادامه بدم خوب میشم یا دکتر برم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من رفتم دکتر یه مدت استفاده میکردم خوب میشدم و باز دوباره دچار میشدم

تا سه الی چهار بار وضع همین بود و بعدش خوب شدم

تو حاملگیم بود 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من رفتم دکتر یه مدت استفاده میکردم خوب میشدم و باز دوباره دچار میشدم تا سه الی چهار بار وضع همین بو ...

شاید شما چون باردار بودی داروهای با دوز کم میداده تا آسیبی به جنین نرسه.یعنی منم باید چند دوره برم دکتر 

سالها گرفتارش بودم فقط با قرص واژینال پربیوتیک خوب میشد بازم برمیگشت. ولی با طب سنتی و تزریق عسل برای یکبار خوب شدم برای همیشه . عسل اصل اصل پیدا کن. و اولش روی پوست کشاله ران امتحان کن و روش رو باند بزار و چشب بزن نصف روز بمونه اگر چیزی نشد بعد استفاده واژینال کن.

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم
2706