2733
2734
عنوان

چیکار کنم!!!

81 بازدید | 7 پست

دوستان نمیدونم من تو اینروزا حوصلم خیلی سرمیره از موقعیکه این فصل شروع شده روزام طولانی شده، انگار نمیگذره، دوست دارم صبا زود بیدارشم ساعت ۸ اینا با خودم میگم ۹ یا ده بیدار میشی خیلی دیرمیگذره چه برسه به اون ساعت ک میخوای بیدار بشی تا حده ممکن خودمو با گوشی و تلوزیون غذا پختن رسیدن به خونه، کتاب خوندن میگذرونم اما روزم نمیگذره به یه عده میگی میگن ،ن بابا انقد زود میگذره بعد کلافه میشم درمیام جلو در باید به حرفایه خاله زنکیه زنا گوش کنم حوصلم نمیکشه ک کی چیکار کرد ازدواج کرد چی شد !!!یه ذره ام جایی حرف میزنم میگن اره بچه بیار بزار حوصلت سر نره انگار من خودم ب فکرش نیستم به همسرم میگم اره پاییز خوب بود میگه اره تو ،تویه پاییزم از سرما مینالیدی الانم اینجوری اینم بنده خدا از صب سرکارعه تا شب صبحم با مامانم داشتم حرف میزدم پشته تلفن هی میگه صدات چرا اینجوریه نمیدونه که حوصله ندارم باهاش حرف بزنم فقط دوست دارم زود قط کنم مامانمم خونشون دوره نمیتونم هر روز برم بیام ک ،از اینورم نمیدونم دارم اقدام میکنم ب بچه دار شدن هورمونام بهم ریخته چیه !!

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

هر روز برو پارک نزدیکتون پیاده روی تند کن

با چند تا خانم هم دوست میشی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
هر روز برو پارک نزدیکتون پیاده روی تند کن با چند تا خانم هم دوست میشی

پارک اتفاقا بفکرش بودم اما تنهایی نمیتونم برم کسیم پیدانمیکنم باهام بره میترسم برم تنهایی واسم حرف دربیارن اینجا درسته یه شهره اما بنظرم یه دهاته کوچیکه واسه خودش همه همو میشناسن اینم پارکش کوچیکه دورتادورشم دیوارعه خلوت ،دلم خوشه یه چهارشنبه میشه میرم یه دورالکی میزنم 

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پارک اتفاقا بفکرش بودم اما تنهایی نمیتونم برم کسیم پیدانمیکنم باهام بره میترسم برم تنهایی واسم حرف د ...

تو خونه هم بشینی برات حرف در میارن

با دست هم راه بری حرف در میارن

منتظر خانمی نباش که بره پارک بچسبی بهش

خودت تنهایی شروع کن تا بقیه هم بیان

امتحان کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
تو خونه هم بشینی برات حرف در میارن با دست هم راه بری حرف در میارن منتظر خانمی نباش که بره پارک بچس ...

برا اقدامت هم خیلی موثره

منظورم چهارشنبه بازارعه که چهارشنبه میشه میرم

تو کارتو بکن و نظر دیگران برات مهم نباشه