2733
2734

چکار کردین ک باهاتون خ خوبن؟ 

و همه جا مثلا تعریف میکنن ازتون

چنتا مثال از زبون شیرینی و اینا مثال بزنین 

ک چی بگی و چکار کنی

کار خاصی نکردم

احترام بقیه رو حفظ میکنم

جایگاه خودم رو میشناسم 

خیرخواه هستم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مقصر تویی  محبت زیادی خوب نیست

دقیقا مقصر خودمم

الان دیگ فهمیدم چخبره

انقد تو ظاهر باهام خوب بود ک واقعا و قلبا خیرخواهش بودم نگو فقط ظاهرشه

تو همانی میشوی که می اندیشی!

خودواقعیمم .شیرین زبونی واین لوس بازی هاانجام نمیدم 

احترامشونونگه میدارم .اوناهم مثل باباومامان خودم .تاحدتوانم کمکشون میکنم 

البته بگمااوناهم خیلی خوبن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

هر بلای سرم آوردن سکوت کردم همین 

مادرشوهرم روز اول عقد منو برد برگه سلامت بعد می‌گفت چیزی نیست که دخترممن بردم درحالیکه نبرده 

شب چله من برای دخترش شب چله گرفت 

مهریه منو پایین زدن گفتن برای دختران همین کار. کردم ولی دوبرابر مهریه من مال دخترش بود 

اینا ب کنار هیچی هیچی نخریدن ن عیدی ن هیچی 

انقد دل منو سیاه کردن افتادم جون شوهرم اول زندگی همش بحث

من سکوت کردم اخترامشونو نگه داشتم 

2706