2752
2734
عنوان

فک و فامیل رو مخ

48 بازدید | 5 پست

تو شمال زندگی می‌کنیم خونمون کوچیکه، مستاجریم، با صابخونه یه حیاط زندگی میکنیم

مهمون که میاد سه چهار روز میمونه

واقعا اذیت میشیم، اونا اومدن مسافرت واسه خودشون یه خونه ی مفت، غذای مفت

بعد ما اون چهار روز از زندگی میفتیم برنامه هامون عقب میفته کلی به خاطر کی؟ یسری تحفه

دوست داشتنشونو نخواستیم وقتی نمیذارن راحت باشه آدم

خودشونم یه وعده اینا یه چی می‌خرن ولی خب زارت واقعا به درد ما نمیخوره

در مقابل زحمت ما خیلی کمه

بعد هر وقت خودمون میریم شهرمون میگن بیاین ناهار شام که چی؟ با یه وعده غذا بخوان اون چند روز مزاحمتشونو جبران کنن

تو فامیل چه از طرف پدری چه مادری همه وضع مالیشون خوبه و خونه دارن ما از همشون کم درآمدتریم و خونه اینا نداریم

واقعا حالم بهم میخوره ازشون

از طرفی عذاب وجدان هم میگیرم نسبت بهشون انقدر حس تنفر دارم از کسایی که دوسشون دارم

ولی خب اونا عذاب وجدان داشته باشن که میان مزاحمت ایجاد میکنن

میدونم صله رحم و مهمون نوازی خوبه ولی واقعا نه با این وضعیت اقتصادی و جای کوچیک و خونه مستاجری

ممکنه صابخونه یهو عصبانی بشه بگه پاشید از اینجا شما همش مهمون میاد خونتون

خلاصه دیوونه شدم این مدت من خیلی زودجوش و حساسم

میبینی مهمون رفته خودشو انداخته کثافت دریا بعد میاد رو همون رختخوابایی که مامانم با زحمت شسته لششو میندازه میکپه

مثلا مامانم طفلی یه بار عرق سوز شده بود انقدر تو زحمت بود 

و خلاصه خیلی چیزای دیگه 

خلاصه چیکار کنیم؟ چی بگیم؟

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

من خودمم پشت کنکوریم ولی تو این دوسال کسی مراعات نکرده

همین دیروز دختر دایی عنترم زنگ زده میگه بیایم

مامانم گفته که نه من امتحان دارم

ایشالا از دستمون ناراحت بشن

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

حق داری

ازین ب بعد هرکی خواست بیاد بگین مسافرتیم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری ازین ب بعد هرکی خواست بیاد بگین مسافرتیم

نمیشه که آخه

میدونن ما جایی نمیریم

به مامانم میگم بگو صابخونه میگه دیگه مهمون نیاد خونتون(ولی پرروان میان باز) 

2731

حق داری واقعا اااا. معمولا تو این شرایط اقتصادی همه بیشتر از یک روز نباید جایی بمونن، همون یک روز هم باید برای موندن خرید کنن، نه اینک از مواد غذایی شما برای چند روز تفریحشو استفاده کنند...خیلی راحت طلب و خودخواه هستن..

زنی هستم در آستانه ی چهل سالگی☺️ خوب زندگی کردن رو دوست دارم و براین باورم که باید ذائقه مونو به سمت کیفیت بهتر سوق بدیم و این کیفیت تو هر  عرصه ای با استاندارهای مشخصی وجود داره، به خصوص تو ابعاد فرهنگی بیشتر اهمیت پیدا میکنه. خوش شانسی هایی داشتم و یکیش بودن با آدم های بینظیر تو زندگیم بوده. قدردانشونم..💫بهتره کمی خودمونو مرور کنیم برای یادآوری هرآنچه کردیم تا کمتر از دیگران خرده بگیریم.💫لبخند هم می تونه نشانه ی سازگاری با اجتماع باشه، پس میتونید به کار بگیریدش🙃...یادگیری رو دوست دارم، تو هر رشته ای تو هر سطحی..فیلمهای خوبی دیدم و کتابهای خوبی خوندم . در حال حاضر فرصتم برای این کارها کمتر شده، اما سعی میکنم از دیگران و زندگی شون بهره ببرم🌱درخواست دوستی ندید، واقعا فرصتی برای ارتباط ندارم. فقط اخرای شب می تونم کمی تو مجازی درکنارتون باشم🥲🩷.کاربری چهارم هست و از سال نود و شش اینجام. دوستتون دارم ، با احترام به همه:سعی کنیم زود و تند برخورد نکنیم با آدما ، کمی مجال به خودمون بدیم و فکر کنیم. 🌱☺️
حق داری واقعا اااا. معمولا تو این شرایط اقتصادی همه بیشتر از یک روز نباید جایی بمونن، همون یک روز هم ...

خودشونم میارن بعضی وقتا

ولی خب کلا اذیت میشیم خودشون بیان خونه بگیرن