2733
2734
عنوان

اگر تو دعوا شوهرتون بهتون توهین کنه چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 88 پست
منم هیچوقت ظلم هایی ک کرده کتک هایی ک بی گناه زده رو نمیبخشم ن فراموش میکنم ولی بخاطر زندگیم فقط اشت ...

منکه بچه ندارم چیکار کنم بنظرت ادامه بدم یا ابرو و عشق و همه چی و ول کنم برم؟

خودش میگه اگر وقتی عصبی میشم تو سکوت کنی چیزی نمیگم بعدش میام معذرت خواهی ، فقط وقتایی فحش میده که م ...

خب بحث نکن که کار به اینجا نکشه 

فکر نکن فقط کسی که فحش میده مقصره که الان بخوای به بخشش یک طرفه فکر کنی 

گاهی اوقات ما خانم ها با کلمات مون چنان تخریبی به وجود میاریم که از صد تا فحش هم می‌تونه بدتر باشه قدرت کلمات فوق العاده زیادن زیادی خودت رو محق ندون

اگر شوهرت اینجا بود اینا رو نمیگفتم و طرف کسی رو می‌گرفتم که حداقل فحش نداده تو هم نرماله که از شوهرت انتظار داشته باشی که فحاشی نکنه 

ولی توی دل خودت زیادی به خودت حق نده تو فقط تونستی این  فحش ندی همین

ولی خودت رو طلبکار می‌دونی

در حالیکه یه ذره ادامه می‌دادین تو هم فحش می‌دادی 

متوجه منظورم میشی ؟ جفتتون مقصرید باید اینو بپذیری هر کسی با هر روشی که استعداد بیشتری برای تخریب طرف مقابل داره استفاده می‌کنه یکی انتخاب می‌کنه فحش بده یکی تحقیر کنه فرافکنی کنه گذشته رو بکشه جلو قضاوت منفی کنه برچسب بزنه تو همیشه فلانی بهمانی و...

تو بحث رو کش دادی احتمالا تحقیر و توهین به طرق دیگه داشتی اون هم به روش خودش فحش داده 

جفتتون هدفی جز آسیب به هم نداشتید وگرنه بحث رو مدیریت می‌کردید 

باید از همدیگه عذر خواهی کنید و مرز های جدید رفتاری بذارید وگرنه به‌زودی باید به فحاشی در ابعاد وسیع تر ازطرف هر دو نفرتون سلام کنی

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی این چیزا عادیه ؟ نیاز به جدایی نیست بنظرت

عادی که نه ولی زیاده.اگر فقط این مورد باشه نه طلاق نیاز نیس

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

اره دیب همین مشکل برامن پیس اومده بود ب قدری دلل شکت تا ساعت ۳ شب گریه میکردم . صبحم تو خواب اینقدر گریه کردم اونم گریس گرفت

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2731
من همون لحظه که اون بددهنی کنه جوابشو میدم که دیگ ازین غلطا نکنه

ولی بازم می‌کنه که ..من بعد دو سال منفجر شدم و مثل خودش جواب میدم که اونم عذاب بکشه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
منکه بچه ندارم چیکار کنم بنظرت ادامه بدم یا ابرو و عشق و همه چی و ول کنم برم؟

والا من ک تو زندگی شما نیستم و کاملا از مشکلاتتون اخلاق هاتون شرایطتتون خبر ندارم ک بگم اره برو جدا شو یا بگم بموت بسوز درست میشه ولی کلی میگم تلاشت بکن درست کن زندگیت ولی اگه دیدی نمیشه هیچی بهتر از ارامشت نیس و در این مدت حواست باشه بچه دار نشی

در من تیمارستانی قصد شورش دارد

نه 

ولی در کل اگر کسی بددهنی کنه همون موقع جوابشو میدم بدتر از خودش با این که آدم کم رویی ام ولی تو این مورد تعارف با کسی ندارم 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
شما چند سالته؟

۳۱

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ولی بازم می‌کنه که ..من بعد دو سال منفجر شدم و مثل خودش جواب میدم که اونم عذاب بکشه

البته شوهر من معذرت خواهی نمیکنه و بعد تازه یه داستان جدید شروع میشه منو نصیحت می‌کنه و مقصر تا باز دعوا بشه خخخخ مردک روانی

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
دعوا دیگه همیشه هست زن و شوهر باید دعوا کنن

ولی حق توهین ندارن 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

ولی وقتی میاد اینجوری ابراز پشیمونی می‌کنه یعنی دوستت داره برات خوشحالم  

چون خیلیا ازین بدتر میکنم پشیمونم نمیشن تازه طلبکار میشن

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
2706