2733
2734
عنوان

غمگینم..!

135 بازدید | 21 پست

غمگینم مثلِ تتلویی که حکمشو بهش گفتن و واکنشی نشون نداد!🤕💔به امید آزادیت مرد بزرگ!🥲❤️

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چقدر معنی بزرگ تغییر کرده برا مردم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

حکمش چی بود؟

با اجازه آسی برای ولادت امام رضا ختم قرآن داریم هرکس میخواد اعلام کنه تاپیک آخرم که بهش جز بدم .به نیت حاحترواییمون که امام رضا واسطه بشه پیش خدا

حکمش چی بود؟ با اجازه آسی برای ولادت امام رضا ختم قرآن داریم هرکس میخواد اعلام کنه تاپیک آخرم که ب ...

حکم قطعی نیست و فقط به خودش و وکیل گفتن گه حبس کوتاه مدته

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
معنی مرد بزرگم فهمیدیم

اره واقعا 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
یکی دیگه گفت ۵ سال حبس دادن انگار درسته؟

نه الکیه فقط وکیلش گفته حبس کوتاه که اونم قطعی نیست

واقعا حیف قلب مهربونت نیس واسه ادمای عجیب غمگینش کنی

عجیبه اما مگه بدی به کسی کرده؟!بی چشمو رو بودنه این همه که حالمو خوب کرده با آهنگاش من زنده موندم و اگر نبودن من الان زیر خاک بودم رو نا دیده بگیرم کن زحمت نکشیده واسم اتفاقل اگر برای یک نفر فقط که لیاقت غمگینیم رو داشته باشه خودشه 

غمگین بودن نمیدونم برای چیه

بگم چه دغدغه ای هم خب فکره

ولی همیشه اینجور موارد به این فکر می کنم عزیز یا ذلیل وخوار شدن دست خداست

آدما بیش از حد فکر میکنن قدرتمندهستن

الانم شاید بنظرم ممکنه عزیز باشه پیش خدا

و درس عبرت

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
2706