2733
2771

ته‌نهایی شه‌وی ژینا ئه‌نێم هه‌نگاوی کوێرانه نیه ده‌ستێ ده‌رم بێنێ له ناو ئه‌م گۆڕه وێرانه کوێستانان خاڵ‌خاڵ به‌فری لا شانی کوا یاری جوانم هه‌ی ڕۆ ببمه قوربانی ئه‌ی ئه‌من ببمه مێوانی کاڵێ هه‌ی لیمۆ چاوجوان مه‌رگی تۆ من که‌م‌شه‌رتم یانا تۆ من ده‌بم به غولامی چاوی تۆ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کورد کلهرم...اینو نمیتونم خوب ترجمه کنم ...

دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟دیدی که صبح میشود...شبها بدون من ؟ این نبض زندگی ...بی وقفه میزند ..!فرقی نمیکند ...بامن ...بدون من ...!دیروز گرچه سخت ....امروز هم گذشت ....طوری نمیشود ....فردا بدون من ...!دایکم خه‌ونه‌کانی کرد به قوربانیی بویه من ده‌توانم خه‌ون ببینم 🥺❤🙃 با افتخار کوردم 😎
دو خط اولش هم بتونی خوبه

میگه از تنهایی شب زندگی کورانه قدم میزنم 

دستی نیست که از این گور ویران درم بیاره

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

@چقاله    

@قازیاخه    

این دوستان شاید بتونن🤭❤

دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟دیدی که صبح میشود...شبها بدون من ؟ این نبض زندگی ...بی وقفه میزند ..!فرقی نمیکند ...بامن ...بدون من ...!دیروز گرچه سخت ....امروز هم گذشت ....طوری نمیشود ....فردا بدون من ...!دایکم خه‌ونه‌کانی کرد به قوربانیی بویه من ده‌توانم خه‌ون ببینم 🥺❤🙃 با افتخار کوردم 😎

گفته کسی نیست درم بیاره از گور ویرانی ،برف میباره رو شانه هاش 

یارم کجاس بشم فداش ،بشم مهمونش 

لیمو و چشماش و قشنگه 

من برای مترجمی در سطح بین الملل خوبم 😎

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
گفته کسی نیست درم بیاره از گور ویرانی ،برف میباره رو شانه هاش  یارم کجاس بشم فداش ،بشم مهمونش& ...

سطح آخرشم گفته بشم غلامت و اینا 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2706