2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا ۱۸ هفته حرکاتشو حس نمیکنی عزیزم.افکار منفی رو بزار کنار

اگه جفتت قدامی باشه که تا ۲۰ هفته طول میکشه حرکت متوجه بشب

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
2731

والا منم 16 همین حس دارم.ولی خب بعضی وقتا خودشو سفت میکنه بعضی وقتا پخش میشه معلومه زنده س دیگه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

منم ندارم البته من فردا تازه چهارده هفتم میشه فکر کنم طبیعیه برای حرکت هم که هنوز زوده

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

این نگرانی با همه مادرا هست 

استرسو بذار کنار تا دو هفته دیگه میری انومالی خیالت راحت میشه بعدم که حرکاتش شروع میشع  

تو الانم بری قلبو گوش کنی ۶ ساعت بعد باز استرس میگیری بایدرو ذهنت و افکارت کار کنی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

برای اینکه خیالت راحت بشه برو دکتر، یا مرکز بهداشت تا ضربان قلب جنینت رو کنترل کنه 

منم سر بچه ی اولم شک می کردم که باردارم چون هیچ علائمی نداشتم جفت جنین هم خلفی بود حرکاتش رو احساس نمی کردم 

من تااخربارداریم شایدفقط پنج یاشش باربچم حرکت کردحتی باچیزشیرین هم حرکت نمیکرد

این توهمات توبارداری عادییه بارداریه وکلی نگرانی

بروصدای قلبشوتوبهداشت یادکترگوش کن

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم