2733
2734
عنوان

تروخدا بیاین بگین نهایی ام

44 بازدید | 3 پست

بچه ها کلاس نهمم

امروز امتحان قرآن دادیم ولی من تو یه سوال برا معنی به جای اینکه بنویسم

پس چه خوب سرپرستی است

نوشتم

و چه خوب سرپرستی است

بنظرتون چند نمره کم میکنن؟

تروخدا بگین نهایی ام از استرس دارم میمیرم

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 
و=پس  نمره کم نمیکنن نگران نباش

مرسی گلم🤍

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731