2752
2734
عنوان

چت کردن شوهر با زن صاحب خونه

959 بازدید | 47 پست

بچها دوستم پدر مادرش از دست داده تک فرزنده و خانواده پدریش بزرگش کردن و مجبورش کردن ازدواج کنه و کلا بعد از ازدواجشم قطع رابطه کردن باهاش الان شوهره ده بار بیشتر بهش خیانت کرده  امشب پیامای شوهرش با زن صاحب خونشون دید قرار گذاشتن ولی ایشون ن پس اندازی داره هیچ پشت وانه ای هم نداره نمیدونه چیکار کنه چجوری جدا بشه با قهر اشتی نصیحت هیچ جوره شوهره درست نمیشه

هیچی مرده رو به حال خودش بذاره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ب رو نیارع فعلا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
دقیقا کاش ایشونم دختر بدی بود این قدر کدبانو خوشگل با درک شعور نجیبه ک خدا میدونه

متاسمانی دختر خوب نسیب آدم روباه صفت می شه 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
چرا مهریه شو بگیره و طلاق 

همون روند دادگاه و مهریه گرفتن و وکیل هم پول میخواد وقتی یقرون نداره چجوری میخواد مهریه بگیره؟

باید مستقل بشه که کار کردنم باید چندین سال کار کنه تا یچیزی جمع کنه آدمی که پشتوانه نداره پدرمادری نیست بالا سرش چیکار میتونه بکنه اگه یکی از اقوامش غیرت بخرج بده کمکش کنه که اونم فکر نکنم تو این دوره زمونه گیر بیاد

مهریه گرفتنم خیلی دوندگی داره خیلیارو دیدم هنوز بعد یکسال مهریه نگرفتن 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2706