2752
2734
عنوان

حسرت قد بلند بودن به دلم موند

139 بازدید | 14 پست

سلام من قدم رو پیش دکتر اندازه گرفتم ۱۶۵ بوده خودم تو خونه گرفتم ۱۶۳ بود. از همه اطرافیانم کوتاه ترم :( عاشق ابهت قد بلندام کاش کشیده تر بودم. راهی هست؟ خیلی ناراحتم 😓چند ساله فکرم درگیره

البته ناشکری نمیکنم خدا بهترینا رو‌بهم داده الهی شکرش که سالمم

کمی قوز و گودی کمرم دارم برم شنا هیکلم صاف میشه چند سانت بلندتر شم یا زیاد موثر نیست؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا قد ۱۶۳ ایده آله  کی گفته کوتاست ؟؟

من خودم ۱۶۳ یبار ۱۶۵ قدم اندازه گرفتن ولی همه فکر میکنن بلندترم چون ظریفم و اندامم متناسب . فکر میکنن ۱۶۸ یا ۱۷۰ ام و همه میگن چه خوش اندام و خوش قد و بالایی  . 

واسه بلندی حسرت نخور نهایت کفش لژدار ۸ سانت ۱۰ سانت بپوش عزیزم .

هیچکی کامل نیس ولی میشه رفع کرد یه سری نقص هایی که با عمل حتی نمیشه بجا حسرت و مقایسه 

کفش موقته🫠

باشه عزیزم الان همه خوشگلن؟ آرایش میکنن بی اینکه فکر کنن موقته چشاشونو با خط درشت میکنن اندامشون با استایلشون کوچیک تر یا بزرگتر نشون میدن خب بگن موقته ؟ یا منتظر علم باشن که راهی پیدا کنه وحسرت بخورن ؟ دنیا دو روزه حالشو ببر بعد میفهمی چی میگم . همه چی و نمیشه منتظر علم یا پول نشست یه چی مق قد سفیدی مو راهی براش نیست از لحاظ سن و ..  

باشه عزیزم الان همه خوشگلن؟ آرایش میکنن بی اینکه فکر کنن موقته چشاشونو با خط درشت میکنن اندامشون با ...

آخه آرایش فرق میکنه جای تنوع داره و میشورنش میره ولی قامت راست و بلند رو نمیشه حتی موقتی هم داشت. کفش یه خطای دیده

آخه آرایش فرق میکنه جای تنوع داره و میشورنش میره ولی قامت راست و بلند رو نمیشه حتی موقتی هم داشت. کف ...

همع چی طرز فکره عزیزم ‌. خیلیا الان موقتی دارن قد بلند بازم امیدوارم به خواسته ت برسی ❤️

2706