2752
2734
عنوان

این انصاف نیست عدالت نیس

188 بازدید | 10 پست

تو شهرمون یه مادر 25 ساله بر اثر نشت گاز دچار سوختگی شده و فوت کرده و به دختر ده ماهه داره جیگرم سوخت وقتی عکس دخترشو دیدم که گریه میکرد 

خدایا چرا آخهههه

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش به دیگران تلف نکن!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا دنیا نهاااایت بی عدالتیه دقیقا تو موقعیتی هستم که دارم ب چشم میبینم چه اتفاقاتی که ذره ای عدالت و رحم داخلش نیست تلخه اما عین حقیقته .......... 

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
واقعا دنیا نهاااایت بی عدالتیه دقیقا تو موقعیتی هستم که دارم ب چشم میبینم چه اتفاقاتی که ذره ای عدال ...

پس خدا کو

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش به دیگران تلف نکن!  

خدا رحمتش کنه

این خانم زمان مرگش این موقع بوده 

همین جا باید از قطار زندگی پیاده میشده

بالاخره ماهم باید یه جایی پیاده شم

این دنیا پر از بی عدالتیه

ولی تنها چیزی که توش بی عدالتی اصلا وجود نداره مرگ آدماست 

خدای این بچه هم بزرگه

قطعا بدون از ما آدم ها بیشتر حواسش به این بچه است

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤