2737
2739
عنوان

چطوری بکشمشون

2886 بازدید | 35 پست

!!بچه ها جدیدا تو خونه تو اتاقا بعضی وقتا ی حشره خیلی ریز میبینم یهو مثلا میپره رو ی جا....دارم دیوونه میشم شبیه شپشک توی برنجه تقریبا....چیکار کنم؟؟ازین حشره کشای تار ومار اینا بزنم ب خونه یا...؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره شوهرم باغ باباشم زیاد بود...ببین حس میکنم ساسه...تو نت زدم...قهوه ایه خیلی پررنگ..... نگ بزنم سم ...

بزنگ سمپاش بیاد از خونه باید بری 

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
حشره کش کامن بزن جواب میده ببین برنج خراب یا حبوبات تاریخ گذشته نیست تو خونه

مثل اسپری هست شکلش؟؟؟؟

تو انبار دارم ک درش بستست این کوفتیا تو اتاقن...همون اتاقی ک چمدون مسافرتو گداشته بودم

2740
وااااای اره همینه.....اه خدا نسلشو قط کنه....امه بدنم داره میخاره و مورمور میشه

هر چه زود تر زنگ بزن سمپاش بیاد 

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
مثل اسپری هست شکلش؟؟؟؟ تو انبار دارم ک درش بستست این کوفتیا تو اتاقن...همون اتاقی ک چمدون مسافرتو گ ...

شکلش مثل شیشه پاکنه ک اسپری میشه کل خونه رو بزن 2ساعت برید بیرون بعد خونه رک جارو بکش مطمعن باش نابود میشن از وقتی ک من استفاده میکنم حتی مورچه هم نداریم

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
ینی از باع اومده؟؟؟؟؟؟

نمیدونم بیشتر کک از باغ میاد 

ساس بیشتر از لوازم چوبی میاد  البته اینطور من شنیدم 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
2706