2733
2734
عنوان

یه بی اعتقاد که معتقد شده...

266 بازدید | 14 پست

بی اعتقاد به سحر و جادو جنبل و دعا بودم و حالا ....

خدا لعنت کنه باعث و بانیشو...

چیکار کنم🥺

از ترس نه دور این کارا میرم نه میتونم که برم.

نمیخوام بدتر اشوب کنم تو زندگیم.

ولی واقعا راه قطعی میخوام.

زندگیم کن فیکون داره میشه.

همش بدبیاری همش درد همش دعوا همش کدورت و نفرت.

اخه کی چشمش افتاده به زندگی بیچاره من😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه نشونه هاشو بگی؟؟

منم حس میکنم طلسممون کردن😔💔

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️

۴۰ روز سوره بقره بخون یا ۴۰ روز بزار سوره بقره پخش بشه تو خونه 

وقتای اذان تلویزیون روشن کن تا صدای اذان بپیچه تو خونه تون نمازاتو اول وقت بخون غسل فلق انجام بده تو حموم هر روز صدقه بده و حرز امام جواد بگیر قبل خواب ۴ قل بخون التماس دعا 

هیچ کاری نکننن اصلا هیچی نه پیش دعا نویس برو نه چیزی

چهل روز تو خونه تندخوانی سوره بقره رو بزار گوش کن همین 

هرچی هست خود به خود از بین میره 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

منم تازگی تو زندگیم خیلی دعوا افتاده 

نفرتو و جنگ و دعوا 

به طوری که هرشب میگم طلاق میخام و اصلا دلم نمیخاد بغلش برم 

دشمن فامیلی زیاد دارم شک گردم که نکنه جادو کردن 

منم بی اعتقاد بودم

میشه نشونه هاشو بگی؟؟ منم حس میکنم طلسممون کردن😔💔

همینایی که گفتم.

همش مریضی همش دعوا همش نفرت از همدیگه.

ماجونمون برای هم در میرفت الان......

تو خونه بند نمیشه اصلا خونه یجوری شده

الان هم بی اعتقاد باش سحر و جادو خرافاته دعانویس‌ها هم کلاهبردارن  مشکلت جای دیگس، سعی کن با ...

بحث یه روز دو روز نیست.چندماهه.

پیش روان شناس مشاور روان پزشک هرکی بگی رفتم حرف زدم حرف زدیم هیچیمون نیست حال دلمون خوب نیست.حال جسممون نابوده.

تا بیرونه خوبه خونه میایم میشیم دو قطب همسان اهن ربا!!

شما هر چی تو اینستا میبینی باور میکنی و برای دیگران‌هم منتشر میکنی؟ عجب!! بعد میگن چرا مملکت ما این ...

من راجع به غسل فلق خیلی شنیدم که میگن خوبه و نتیجه گر فتن بالاتر گفتم غسل فلق انجام بده و بعد گفتم تو اینستا به این شیوه  هم ذکر شده در اصل همون غسل فلق هست فقط گفته بعدش ذکر هم بگید یا آب نره تو چاه

چیز بدی رو منتشر کردم یا غلطه؟ میشه بگی کجاش اشتباه هست؟

2706