2733
2734

رژیم لاغری دارم 

صبحانه یک عدد تخم مرغ آبپز 

ناهار هفت قاشق برنج و دوقاشق املت گوجه فرنگی

میان وعده سیب پنج تا آلوچه و یک عدد خرما 

شام دو قوطی کبریت سینه مرغ آبپز یک کف دست نان بربری و یک عدد گوجه

و همچنین بستنی یخی آلبالویی که ۱۲۰کالری داشت 

در کل ۸۰۰کالری خوردم 

وزن اولیه:۹۷ وزن هدف اول:۹۰ (رسیدم😍💪)وزن هدف دوم:۸۵

خوب بوده

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نمیری تو گروه لاغری عضو شی که شب به شب گزارش بدیو اگه غلط بود راهنماییت کنن؟؟

تو همین نی نی سایته گروهش.

منم باید دوباره عضو شم.

چاق شدم باز

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چرا نمیری تو گروه لاغری عضو شی که شب به شب گزارش بدیو اگه غلط بود راهنماییت کنن؟؟  تو همین نی ...

کدومه عزیزم برام بفرست

کدومه عزیزم برام بفرست

سرچ کن

کاربر

خزان_نارنجی

تاپیک لاغری دارن

قبلا اسمش مانکن های زیبا بود. از شروع سال جدید اسمشو عوض کرده.. یادم نیست الان.

سرچ کن.

خزان_نارنجی

کدومه عزیزم برام بفرست

رکورد سلامتی

از کاربر

خزان_ نارنجی

من الان سرچ کردم اورد برام

بيشتر از ٨٠٠ خوردي  ضمنا تو رژيم پروتئين رو زياد كن مثلا شام سينه ي مرغ كامل ميخوردي بهتر از ا ...

دقیقا۸۰۸خوردم با برنامه زیره حساب کردم 

چون نون علاقه دارم برای همین سعی میکنم همیشه یک کف دست رو بخورم ده کیلو کم کردم با همین روش.

مرسی گلم

قربونت

پیداش کردی؟

ورزشم میکنی؟

خودت رژیم گرفتی یا دکتر بهت داده؟

منم چاق شدم باید دوباره شروع کنم. ولی از ورزش متنفرما  متنفر.

قربونت  پیداش کردی؟ ورزشم میکنی؟ خودت رژیم گرفتی یا دکتر بهت داده؟ منم چاق شدم باید دوباره ...

خودم رژیم گرفتم عزیزم 

ده کیلو کم کردم تا الان 

اره قبلا بدنسازی میرفتم الان باز می‌خوام برم 

اره ورزش سخته اما شیرین بشینه لذت بخشه

خودم رژیم گرفتم عزیزم  ده کیلو کم کردم تا الان  اره قبلا بدنسازی میرفتم الان باز می‌خوام ...

چقدر خووب

موفق باشی عزیزم