2733
2734

ما اکیپ سه نفره بودیم  یکیمون خیلی دو رو بود یعنی یه حرفی ک میزدیم اون برا اینکه چشم نخوره بر عکسشو میگف مثلا میگف درس نخوندم و...  و کم کم قطع رابطه کردم و بیشتر رفتم سمت اون یکی اون میدونستم از این کار چقد بدم میاد و همش بهم بد اونا میگف 

اونم همش میگف درس نمیخونم و ...  من خرم دلم خوش بود اونم نمیخونه چن روز پیش خانوادش از زبونشون در رفت گفتن یه هفتس بکوب میخونه  

الان پیام دادم گفتم  انقد نخون کنسله گف  گف داشتم کتاب غیر درسی میخوندم و خانوادم فک میکنن درس میخونم منم  بهش گفتم  شدی اون یکی دوستمون ؟؟؟  راحت بگو میخونم اگه میگفتی منم بات شروع میکردم 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم یه همکلاسی داریم همینجوریه

تو روش هم میگیم بهش ولی گردن نمیگیره هر وقت میگه نخوندم همه می‌فهمیم مثل صگ خونده

حس‌میکنم‌من‌اگه‌بخوام‌برم‌دنبال‌‌علاقم‌باید‌برم‌‌بخوابم
جقدر بچه بازی ....خب بشین بخون مگه تو دهن اونو نگاه میکنی؟

بچه نیستم فقط از این رفتار ک میدونس بدم میاد چرا انجام داد میخوندم اما نا پیوسته و عذاب وجدانم را با اینکه بقیه هم مثل منن بهتر میکردم اما دیگ دو رو شد اونم 😑

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

اینم مثل اونیکی حذف کن 

ادم وقتی بایکی دوست میشه باید یه تفاوتی با بقیه داشته باشه حداقلش و اولین شرطش اینه دروغ تو کارشون نباشه و یه رنگ و یه دل باشن وگرنه که فرقی نداره بابقیه 

از نظر من همچین ادمی کنسله

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀