2733
2734

یه روز  پشیمون  بشم   نمیدونم  بخدا 

۲۱ سالم شده  

عشقم   همه چی  داره از  هر لحاظ    بخاطرش  دارم خیلی از  خاستگارا مو رد میکنم    واقعا   نمیدونم   

بنظرتون ممکنه  پشیمون بشم 

دارن همه بهم  فشار  میارن که ازدواج کنم

از اون ور  احتمال  اینکه   به عشقم   خانوادم مثبت بدن  خیلییییی  کمه 

دارم دیووونه میشم  خواهشن کمکم کنین  راهنمایی کنید منو😢😥

🫀🤍                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فروا مثل چی پشیمون میشی الا اوج اومدن خواستگاراته فروا نه عشقت میمونه نه دیگه خواستگاربرات میاد اگرفکرمیکنی پارتنرخودت ازهمه این خواستگارهابهتره بگوزودتربیاداگرم نه که ولش کن بره بایکی ازهمین خواستگارهایدخوبت ازدواجوکن 

خب چرا خودش نمياد خواستگاري كنه؟ مشكلي داره؟

مشکلی نداره   قرار  بیاد   قولی  داده که مطمئنم  زیرش  نمیزنه 

میگه  بمیرمم نمیزارم  از دستم بری  

بخدا  اینقد به عشقش  مطمئنم  ثابت کرده 

ولی  میگه  یکم   بهم زمان بده  😢 

🫀🤍                                                                

عشقتو بخاطر اینکه همه چی داره به پاش موندی؟ یا واقعا دوسش داری؟ آخه کسی که واقعا کسی رو دوست داشته باشه اینجوری با منت نمیگه که بخاطر اون دارم بقیه رو رد میکنم، و کلا یه لحظه هم شک به دلش راه نمیده اونم تازه تو سن ۲۱!!!  کلا حتی اگه اون هم نبود سنت اونقدر کمه که خیلی زوده واسه تصمیم و ازدواج. 

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین ترستو منم دارم :)

باهاش صحبت کردم گفتم باید قول بدی تا آخرش هرجور باشه سعی کنیم باهم باشیم

تهش واقعا نمیدونم چی میشه و از اینکه تنها بمونم میترسم

منم خونوادم بارها بهم فشار آوردن ازدواج کن

و بارها حتی ترسیدم از اینکه اگه با اونیکه دوسش دارم ازدواج کنم خوشبخت میشم؟!

آیندم چی میشه 

فقط خیره موندم به یه آینده نامعلوم و دارم سعی میکنم به بقیه ی هدف هام برسم و فعلا ازدواج نکنم ببینم چی میشه

فروا مثل چی پشیمون میشی الا اوج اومدن خواستگاراته فروا نه عشقت میمونه نه دیگه خواستگاربرات میاد اگرف ...

پارتنر خودم   از هر لحاظ  چ مالی چ اخلاق  چ سطح  خانواده چ  عشق  بهتره   

خودمم   عاشقشم   

من  هول شوهر کردن نیستم   بقیه با حرفاشون   دیوونه م کردن

🫀🤍                                                                
از من به شما نصیحت  بعد ۳۹ سال زندگی  با ادم بی پول ازدواج نکنید و منتظر نمونید عشق بدو ...

عشقم خداروشکر پولدار هس  به اندازه خودش  اینقدر  داره  که لنگ نباشه   خونه ماشین   کار 

🫀🤍                                                                
2706