2733
2734

سلام دوستان

من دو تا داداش دارم یکی ۲۰ و یکی ۱۶ سالشه 

هر دوتاش کمی عصبی هستن بر اثر مشکلاتی که تو خونه داشتیم کلا عصبی شدن 

خودمم تا حدودی عصبی هستم ولی کلا ذاتا آرومم

داداش بزرگم که اصلا نمیشه باهاش حرف زد و با سلام و صلوات باهاش حرف میزنیم من خودم پرستارم داداش بزرگمم کارمنده 

اما الان مشکل اصلی داداش کوچیکم هست که آرامشی که توی خونمون خیلی کم بود و به کل ازمون گرفته و کلا استرسیمون کرده 

من خودم یکساله ازدواج کردم و این یکسال اخیر به حدی مشکلات خانوادم زیاد بوده که واقعا دلم نمیخواد در ماه یه روز بیام ببینمشون و شوهرم مدام سرکوب میزنه و حتی مشکلات خودشو میذاره گردن من و الکی میگه چون خانوادت مشکل دارن تو هم میاریشون وسط زندگیم یا میگه تو هم مثل داداشاتی 

رسما داره سواستفاده میکنه در صورتیکه اینجور نیست واقعا من حتی وقتی شوهرم کنارمه خونمون زنگ بزنن جوابشون رو نمیدم میگم الان یه ماجرای جدید دارن اعصابمو بهم میریزن بعدا تماس میگیرم 

حالا میخوام جریان داداش کوچیکمو بگم تروخدا بخونین بهم راهکار بدید داره با جوونی و خودش و بقیه بازی میکنه دیگه کم آوردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درس و مدرسه رو که ول کرده خیر سرش  حالا این مهم نیست به درک  افتاده با یه سری از رفیقاش ...

ای وای

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2731

نمیدونم دقیق چیکار میکنه 

ولی پول بریز و بپاش میکنه 

میره لباس میخره دو دست دو دست 

غذا میخره برا دوستاش و دعوتشون میکنه یدفعه 

پول قرض میده 

وسیله میخره 

هرچقد میگیم اصلا فایده نداره 

هرچقد میگیم این کارا عواقبی نداره ولی زیر بار نمیره و اصلا نمیشه باهاش حرف زد سریع عصبی میشه و کفر میگه و میزنه بیرون 

بخدا شب که میخوابم با هزار استرس میخوابم 

ببین منم داداش کوچیکتر دارم همه کاری میکرد تو این سنی ک داداشت هست اما الان چون همرو تجربه کرده سرش ...

آفرین منم همینو میگم 

ولی الان این کارایی که میکنه براش دردسر میشه و اگه دردسر بشه دیگه راه برگشتی نداره 

بخدا آرامش نداشتمونو ازمون گرفته 

مادرم عصبی عصبی شده که مطمئنم میاز به بستری داره اینقد که این بچه کا ای نا خلف میکنه 

خودم که کم کم دارم به فکر خودکشی میوفتم از دستش 

کلا زندگی کردن و از چشم انداخته شوهرم چند روز در ماه خونه نیست دلم میخواد بیام خونه پدرم ولی الان دو روز اومدم اینقد این پسر رو میبینم بهم میریزم که با اینکه شوهرم گفت نرو خونه خودت تنها ولی الان پوشیدم برم و اینجا نباشم 

اونجا هم‌ک میرم اگ چیزی بشه سریع مادرم زنگ میزنه 

پدر مادرت چی؟ داداش بزرگت بهش چیزی نمیگه؟

فایده نداره اصلا پدرم رو که آدم‌حساب نمیکنه احمق 

مادرم جرئت نمیکنه حرف بزنه سریع میپره بهش و فحش میده و عصبی میشه 

خودم فقط گاهی میتونم باهاش حرف بزنم که بخدا اعصابشو ندارم و میدونم که فایده نداره و گوش نمیگیره 

آفرین منم همینو میگم  ولی الان این کارایی که میکنه براش دردسر میشه و اگه دردسر بشه دیگه راه بر ...

ای بابا آخه با خودکشی تو ک چیزی درست نمیشه همه چی بدتر میشه میدونی چیه نفوس بد میزنی همش تو فکر این که قراره اون پسر بچه چه کار خلافی کنه اصلا نشین این فکرارو نکن اون تو سن خیلی بدی هست

☕🎵🍫🍻
اسی پیش یه دعا نویس خوب برید ما برای داداشم دعا گرفتیم از دوستاش زده بشه خیلی بهتر شد ،ماام اول اعتق ...

عزیزم میشه بهم بدی شمارشو؟

برامون ارسال میکنه؟

مامانم براش دعا کرد ولی فایده نداشت 

الان داره برا خودش دردسر درست میکنه با این کارایی که میکنه هر لحظه ممکنخ بیان بگیرن ببرنش

فقط دارم نذر و نیاز میکنم ک براش دردسر نشه 

2706