2733
2734

پسر من دو سال و نیمش بود لکنت گرفت زمان پلاسکو بود 

ببین فوکوس نکن رو حرف زدنش،  بزار راحت باشه حس ارامش بش بده بزار بریزه خراب کنه ببرش پارک شهر بازی خوب میشه اگه ارثی نداشته باشین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه مدت طول کشید خوب شد ؟دارویی چیزی هم دادی ؟

پسر من تو سه سالگی دچار شد،گفتار درمانی بردم و خوب شد ،ولی مهم تر از همه باید ریشه یابی بشه ک علت چیه،ترسیده،استرس داره،جوش عوض شده..

پسر منم دقیق سه سالشه  چه مدت طول کشید تا خوب بشه ؟

نزدیک ۸ ماه،هی میرفت میومد‌.میتونین حدس بزنین بخاطر چیه؟ما علتشو پیدا کردیم و وقتی رفع شد پسرم دیگ خوب شد،ترس،شبا ک جاشو جدا کردیم به شدت میترسیده

پس خود به خود خوب شد  دعا کن پسر منم خوب بشه  خیلی ناراحتم  دارم دق میکنم براش

خود به خود هم که نه،  کلی تو سرمای پاییز و زمستون 96 صبح و بعد از ظهر  میبردمش پارک،  بردمش دریا سه چرخه شو میبردم،  نصف شب بیدار میشد میگفت ادامس میخام همسرم که سر جا افتاده بود من ماشین روشن میکردم میرفتم ببینم جایی باز هست یکم هم لوس شده بود هر چی خاست در اختیارش گذاشتم