2733
2734

بعضی هاشون میان افکار مزخرف و مریضشانو راجب ازدواج ،طلاق ،روابط قبل ازدواج ،دین ،انسانیت و...با یک کلیپ مثلا قشنگ و روشنفکرانه و یک آهنگ یا...تعریف میکنن بکنن تو ذهن مردم.

بعد وقتی مردم علیه اشان جبهه میگیرن انفالو می‌کنن یا فحش میدن یا....،

برمی‌گردن با گریه یا یک کلیپ غمگین و آهنگ غمگین میگن قضاوت نکنید زندگی هرکسی به خودش ربط داره..

راجب فرهنگ و حریم خصوصی اینا حرف میزنن

برای من همیشه جالبه وقتی‌ که اومدی اینستاگرام که مکان عمومی راجب زندگیت راجب افکارت راجب...، حرف میزنی و میخوای بکنی تو سر مردم حریم خصوصی معنا نداره

زندگی تو به خودت مربوط نیست 

اگر مردم از اون فکرهای تو حمایت می‌کردن دیگه حریم شخصی و خصوصی و بی فرهنگی نبود ؟

تو زمانی حریم خصوصیته که تو زندگی خودت بین خانواده خودت نگه اش دارس افکار تو زمانی به خودت مربوطه که تو سر  و زندگی خودت نگه اش داری 

وقتی به همه میگی بایدم اجازه بدی همه ام اظهار نظر کنن 

چون اگر اظهار نظر نمی‌خوای چرا میگی اصلا؟

در آخر لطفاً بلاگرها را انفالو کنید 

پست هاشو لایک نکنید اصلا دنبال نکنید 

غیر از بلاگر های مفید که آشپزی یاد میدن

یا هنری ،رشته ای ،کار مفیدی ،حرکتی ،نواوری ،علمی یادت میدن اینا رو حمایت کنید 

اکثر مردم از روی کنجکاوی فالو میکنن نه از روی خوش آمدن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درسته موافقم.. بنظرم پر از عقده هستن که میان اینجور حرفارو تحمیل میکنن به جوونها.. و با فیلمهاشون چقد حسرت تو دل مردم میزارن... منکه اصلا هیچکدومو نمیشناسم از بس مزخرف هستن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2731
اکثر مردم از روی کنجکاوی فالو میکنن نه از روی خوش آمدن

همون کنجکاوی باعث میشه به اون آدم توهماتی داده بشه چقدر زندگی سر این بلاگر ها خراب شده چقدر زندگی شریک همون بلاگر سر توهماتی که بهش دست داده خراب شده...

همین دنبال کردن از سر کنجکاوی هم اشتباهه 

درسته موافقم.. بنظرم پر از عقده هستن که میان اینجور حرفارو تحمیل میکنن به جوونها.. و با فیلمهاشون چق ...

حتی نباید کلیپ هاشون و استوری هاشونو نگاه کرد ویو پست هاشون بالا بره

همون کنجکاوی باعث میشه به اون آدم توهماتی داده بشه چقدر زندگی سر این بلاگر ها خراب شده چقدر زندگی شر ...

دقیقا 

پردم اخبار دوست دارند ...

مثلا من اصلا پیگیر همایون و سحر دولتشاهی نیستم ولی ببین چقدر تو این سایت مردم پیگیرن ..

یا امین فردین را پیگیری میکنن و ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
دقیقا  پردم اخبار دوست دارند ... مثلا من اصلا پیگیر همایون و سحر دولتشاهی نیستم ولی ببین چقدر ...

****پردم= مردم 

دقیقا  پردم اخبار دوست دارند ... مثلا من اصلا پیگیر همایون و سحر دولتشاهی نیستم ولی ببین چقدر ...

همین سلبریتی ها شدن الگو مردم 

روابطی که دارن اکثرا بهترین حالت به ۲ سال نمیرسه 

پر از حاشیه و فساد های اخلاقی 

بعد شدن الگو مردم 

ما اینجور نباشیم اما دیدم آدمای که راحت طلاق میگیرن یا هروز با یک نفرن چون الگو زندگیش و شیوه زندگیش مثل سلبریتی های خارجی و ایرانی بوده فکر می‌کنه هرکاری اونا می‌کنن درسته هرجور که زندگی میکنن