2733
2734

همش فکر می‌کنه حقوقش کفاف زندگی رو میده میخواد بیاد از سرکارش بیرون 🫤 بهترین کار رو داره نسبت به این که بیاد بیرون 😵‍💫 چون من خیلی قانع هستم خودمم حقوق دارم 😐 میگه با حقوق تو و حقوق ماکسیم میشه زندگی کرد 🧑‍🦯 می‌دونم به شوخی داشت می‌گفت اما می‌خوام سریع از این واقعه جلوگیری کنم چجوری ازش پول بگیرم 🫤

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
متوجه نشدم عزیزم ... اگر حقوقش خوبه خب بیاد بیرون که دیگه حقوقی نداره

خب منم همین میگم میگه می‌خوام بیام بیرون 😐🧑‍🦯 برم پی رفیق بازی البته اینقدر رک نگفت خودم از حرفاش برداشت کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب منم همین میگم میگه می‌خوام بیام بیرون 😐🧑‍🦯 برم پی رفیق بازی البته اینقدر رک نگفت خودم از حرفاش ...

وااا ، مگه حقوق شما و حقوق ایشون چقدر هستش که میخواد فقط به حقوق شما اتکا کنه؟

وااا ، مگه حقوق شما و حقوق ایشون چقدر هستش که میخواد فقط به حقوق شما اتکا کنه؟

والا من اصلا فعلا دانشجو معلمم 😂 نمیدونم با خودش چی فکر کرده 😐🧑‍🦯 البته میگم داشت به شوخی می‌گفت اما من میترسم این کار بکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر راه حل پول گرفتن میخوای که باید ولخرج باشی مثل من که البته اصلا خوب نیست😂 ماهیانه میگیرم هزینه بقیه چیزامم جدا میگیرم واسه همین همسرم بفکر شغل دومم هست😂

والا من اصلا فعلا دانشجو معلمم 😂 نمیدونم با خودش چی فکر کرده 😐🧑‍🦯 البته میگم داشت به شوخی می‌گفت ...

نه عزیزم هیچ مردی اینکارو نمیکنه نگران نباش ، همسرتون کارمند هستن؟

اگر راه حل پول گرفتن میخوای که باید ولخرج باشی مثل من که البته اصلا خوب نیست😂 ماهیانه میگیرم هزینه ...

عالیه عزیزم به خدا کار خوب شما می‌کنی اشتباه رو من کردم که اینقدر قانع بودم همسرم به این فکر افتاده کارش ول کنه 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم هیچ مردی اینکارو نمیکنه نگران نباش ، همسرتون کارمند هستن؟

بله داخل یه شرکت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موفق باشید هر دو🙏🌼

قربونت برم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40