2752
2734

ربطی نداره  من همه‌کار میکردم ،تا روز آخر دولا شدم زیر کابینت هامو دستمال کشیدم حتی 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

هرچیزی به اندازش خوبه .اینکه ادم تکون نخوره ام ک خوب نیس یه پیاده روی معمولی داشته باش البته بازم توصیه دکترت مهمه

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همه کاری میکنم

حوصله ناز کردن و خوردن خوابیدن ندارم

بچه ها من هفته ی هشت هستم خیلی روزا برام خسته کننده هست در کل بارداری برام سخته،شماهم اینطورید؟

روزانه چیکار میکنید

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

من تا آخر روز بارداریم پر تحرک بودم باورت میشه ب قدری زرنگ شده بودم ک قبل بارداری اصلا اونطوری نبودم

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

تاخدانخادنمیفته همسایه مادخترپنچ تاداشت شیشمی رفت رژیم پسرزایی گرفت اینم دخترشد ازبلندی خودش انداخت نیفتادبچه پله هی رفت اومد نیفتادچندتالیوان پرزعفران خوردنیفتادالان دخترتوکوچه داره بازی میکنه چشماش رنگی دراومد

2706