2733
2734

این دوستامون خیلی خوبن خیلللی ها واقعا دوسشون دارم 

دوبار ما رفتیم خونشون چاهار بار هم اونا اومدن 

ولی وقتی برای وعده ناهار یا شام میان حدود یکساعت قبلش غذا میخورن بیرون و وقتی من سفره میچینم با کلی تدارکات و زحمت نه به پیش غذا ها دست میزنن نه به سالاد هر کدومشون فقط یک کفگیر برنج میخورن واقعا من خیلی زحمت میکشم و خسته میشم دفعه اول گفتم شاید غذا خوب نبود 

ولی سری های بعد مثل خودشون غذا پخته بودم اونم چند مدل ولی نخوردن 

اینکه قبلش غذا میخورن و هم بچه کوچیکشون بهم گفت 

😪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ربطی به نژاد نداره ادمای تعارفی هستن ما هم مهمون داریم شیرازی ان اصالتا قبل مهمونی رفتن میرن فست فود میخورن تو راه بعد میرن خونه طرف یه ذره غذا میخورن با سالاد 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

من خودم شمالی هستم ولی کارشون اصلا جالب نیست با اینکه شمالی هستم بعضی از رفتار های شمالی اصلاقبول ندارم 

ولی شاید خواستن زیاد نخورن غذا کم نیاد به هر حال یه بی احترامی به میزبان 

میخوان تو زحمت نیوفتی .شماهم دفعه بعد کم و معمولی درست کن یا بپرش شام خوردید یا نه .اگه نخوردن بساط کباب که راحته راه بنداز اگه خورده بودن بذار برای وعده بعدی 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

شاید وسواسن شاید ازشما چندششون میشه عزیزم ناراحت نشیا شایدم میگن میای توقع نداشته باش مثل خودت پذیرایی کنیم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
نمیدونم  خودشون که سنگ تموم میزارن

چیزهای اماده چی اونا رو نمیخورن ,؟ 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
نمیدونم  خودشون که سنگ تموم میزارن

غیرمستقیم بهشون بگید کم می‌خورید ناراحت میشم، غذا رو برای شما درست کردم دوست دارم بیشتر بخورید

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706