2733
2734
عنوان

با پنجاه نفر...خسته شدم دیگه

979 بازدید | 71 پست

فک میکنم تو خونمون نفرات زیادی ب جز خودم و همسر و بچه هام زندگی میکنن

مثلا با پنجاه نفر زندگی میکنم

ما دسشوییون تو راه پله هاست چند روز پیش داشتم میومدم بیرون از دسشویی بعد شوهرم بالای راه پله ها وایستاده بود داشت نگام میکرد با لبخند

منم خندیدم اون رفت به سمت راه پله های بالای پشت بودم فک کردم کاری داشته بالای پشت بوم اومدم تو دیدم روی مبل نشسته با دخترم بازی میکنه...

یا داشتم تو آشپز خونه کارامو میکردم بچه ها هم داشتن تلویزیون میدیدن از توی اتاق صدای باز کردن در کمد اومد...

خیلی از این اتفاقا میفته خیلی عجیب

یه بارم تو راه پله ها انار گذاشته بودم که خراب نشه صبح که برای نماز بیدار شدم صدای پلاستیک میومد از راه پله رفتم نگاه کردم دیدم کسی نیست ولی کل راه پله هامون از دونه های انار پر شده بود تا دم در

خسته شدم واقعا

یاخدا

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😔😔😔خیلی بده همین الانم از توی حموم صدای اب میاد

قرآن بخون یا بزار پخش بشه تو خونه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
فیلم دیگران رو تجسم کردم

چقد قشنگه فیلمش، خیلی دوس دارم، حتی نسخه ی هندیش هم قشنگه 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2706