2733
2734

مادر شوهر خواهر شوهرم اذیت میکنن بی احترامی مبکنن ولی اخرش باید بخاطر اینکه خانواده همسرتن کنار بیای  و بسازی و وقتی به حرفای که زده شدرفتاری که داشتن  فکر میکنم ازار میبینم مادر شوهر من حتی عروس رو محرمش نمیدونه حتی چیزی خونش گم میشه شک میکنه به من  و در رفتارش مشخصه مثلا میریم مسافرت کیفشو میچسبونه به خودش خواهر شوهرمم بدتره.. به شوهرم گفتم میکه  بدبینه دست خودش نیس باید  بره مشاوره  منی که حتی خونشونم میرم لباسامو نمیزارم اتاقشو میزارم داخل سالن  روی مبل اصلا اتاق نمیرم........ خلاصه خیلی ازار دیدم  ولی باید تحمل کرد حس میکنم کنار ادم های مریض دارم زندگی میکنم  ولی همیشه میگم چرا من چرا هرچی گم میکنه  فکرش سمت منه  (اینم بگم همین یدونه عروسم) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب یه دونه عروس پس به تو فکر نکنه به کی فکرکنه؟ نمیگم باید فکر کنه میگم دلیل اینکه میگی مرا فقط به ...

ولی ظن و گمان بد گناهه  من نمیبخشمش...  اصلا ادم خجالت میکشه به زبون بیاره... 

نمیدونم واقعا پس   برای چی؟؟؟   مگه من چکار کردم؟؟؟

چ خانواده مزخرفین وایب خوبی نگرفتم ازشون

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁
ولی ظن و گمان بد گناهه  من نمیبخشمش...  اصلا ادم خجالت میکشه به زبون بیاره...

میدونه زشته گناهه بده ولی دست خودش نیست 

مث این که بگی یه نفر بیماره و یهو بالا بیاره 

چقدر چندشه؟ ولی خب مگه دست خودشه 

باید بهش ببخشی تا درمان بشه وقتی درمان بشه خودش خیلی افسوس میخوره بابت افکار و رفتار الانش

مادرشوهر منم همینه توقع داره کلید خونم دستش باشه شوهرم پولاشون بده اون نگه داره براش اما می‌ره مسافرت یا جایی آنقدر اعتبار ندارم که کلید بده بهم و کیفش همش همراهشه همش هم گوش وایمیسته

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2706