2733
2734

بچه ها اول از همه بگم ک سلامتیش خیلی برام مهمه از خدا میخام اول از همع سالم باشه شما هم اگر درتوانتون بود برا سلامتیش ی صلوات بفرستین 

علایمم رو میگم بیشتر ب دختر میخوره ولی دلم میخاس پسر باشه من ی دختر دارم ک قربونش میرم اونقد دوسش دارم ک خدا میدونه حتی اگه اینم دختر باشه عاشقش میشم ولی میخاستم ببینم پسردار شدن چه حس و حالی داره علایمم رو میگم بنظرتون دختره بااین شرایط کسی پسر داشته 

ببینید سر دخترم اش ودلمه وترش دوس داشتم سر اینم اش ودلمه دلم میخاس بااین تفاوت ک سر این ترش نمیخورم و شور بیشتر حالمو خوب میکنه لواشک شور .دوغ یا کشک شور گوجه سبز سر دخترم اصلا شیرینی خوشم نمیومد ولی سر این چیزای شیدینم میخورم سر جعتشون از مرع بدم میومد سر این حتی گوشتم دوست ندارم حالت تهوع سر این خیلی دارم مخصوصا بعد از ظهرا دخترم سمت چپ بو  با صربان ۱۳۵ اینم اول راست بود الان چپه با ضربان ۱۶۵ ضربانش اروم وباریتم نه مثل صدای پای اسب .خلاصه ک حس خودم تاالان میگف پسره تاابنکه تو ان تی ازمایشمو ک دادم عدد فری بتا تو ۱۲ هفته شد ۹۰ و مام هم نزدیک ۱ ک تو سایت گفتن ۹۰ درصد دختره الان نظر شماها چیه ان تی احتمال نداد البته جای عالی نرفته بودم 

خدایا برای هزارمین بار میکم سالم باشه سالم باشه سالم باشه اگر مصلحت بدونی پسر باشه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ربطی به علائم نداره من سر دخترم طوری بودم همه میگفتن پسره اما دختر شد

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2706