2733
2734
عنوان

هزینه چکاب کل بدن؟؟؟؟

201 بازدید | 25 پست

امروز رفتم یه اورژانس گفتن هزینه چکاب بدن ۵۰تمنه

گفتم شاید بدرد نخوره اخه ۵۰تمن ک چیزی نیست

رفتم بیمارستان گفتن ۶۰هزار😅بازم گفتم بدرد نمیخوره

رفتم درمانگاه گفتن ۵۰۰تمن

رفتم ی ازمایشگاه خصوصی  گفتن ۱میلیونو خورده ای

الان واقعا موندم چیکار کنم نمیدونم قیمت تو دقیق بودن آزمایش تاثیر داره یا نه؟؟؟

هر کی رفته ممنون میشم ج بده

آقا هستم🤵پرورده کوردم ایلام خاکمه۹۸....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر تفاوت قیمت 😂 به نظر من برو اونی که گفت ۵۰ تومن 🤣🤣🤣

همسرم چن ساله پیش دکترچکاپ مینویسه میره خصوصی 80تومن بودمنشیع هم باچس وافاده میگه ایناآزمایشات خاصی هستن دیگه هیچ کجانیست  فرستادمش دولتی 12هزارتومن شده بود

همسرم چن ساله پیش دکترچکاپ مینویسه میره خصوصی 80تومن بودمنشیع هم باچس وافاده میگه ایناآزمایشات خاصی ...

منشی ها خدایی خیلی افاده دارن 

من نمی‌فهمم پولشو پزشک داره میگیره عزیزم شما داری پادویی اون پزشک رو می‌کنی آخه دیگه این افاده کردن داره 😂😂

همسرم چن ساله پیش دکترچکاپ مینویسه میره خصوصی 80تومن بودمنشیع هم باچس وافاده میگه ایناآزمایشات خاصی ...

عزیزم دروغ نگفتن 

مثلا من یه آزمایشی برای بیماریم انجام میدم که اصلا هیچ آزمایشگاهی تو شهرمون اون را نداره

منشی ها خدایی خیلی افاده دارن  من نمی‌فهمم پولشو پزشک داره میگیره عزیزم شما داری پادویی اون پز ...

یه بارم یکی ازبستگان مارویه دکترباهزاربارتاکیدفرستاده بودخصوصی این آزمایشات مهم وخاصن وقتی آوردجوابشوفهمیدم یه چکاپ معمولی بود😁

عزیزم دروغ نگفتن  مثلا من یه آزمایشی برای بیماریم انجام میدم که اصلا هیچ آزمایشگاهی تو شهرمون ...

گلم همسرم رفته بود دولتی پرسیده بود.این آزمایشهاتخصصی هستن گفته بودنه وقتی جوابوآورددیدیم بله چکاپ معمولی بوده 

اورژانس و درمانگاه دولتی حساب میشه آزمایش همونه ولی خب چون دولتیه پول زیادی نمیدی 

ولی ۵۰تمن ک چیزی نیس اخه😅

نامردم اگع هر دو ماه ی چکاب ندم

قیمت تو دقیق بودن آزمایش تاثیری نداره مهم اینه ک آزمایشگاه معتبر بری و یه چکاب کامل بدی اگ اختلاف قی ...

الان فردا میخام برم هم تو اورژانس بدم هم تو بیمارستان بعد باهمه جواباشونو مقایسه میکنم😅

2706