2733
2734
عنوان

کیا درمورد تور ترکیه تجربه دارن؟

65 بازدید | 6 پست

سلام میشه لطفا راهنماییم کنید؟

با کدوم تور ثبت نام کنم بهتره و مناسب تره؟

معمولا تورها شام و ناهار نمیدن. چقدر پول برا شام و ناهار و خرج و مخارج اونجا درنظر بگیرم؟

میخوام ۳ یا ۴ روزه باشه

من ۴ بار رفتم و صبحونه هتل دیر بخور نهار نخور شام برو کی اف سی یا مک دونالد اگه قیمت برات مهمه اگه نه هم همونجا رستوران هست و شامو روی ۱۰۰ لیر جای خوب حساب کنین برای یک نفر

تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهی نگه دارند ؛آن‌ها از روشن شدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... 

اونجا اب اشامیدنی رو هم باید بخری 

بستگی به هتل داره ک کدومش بری .تور هر شهری متفاوته بعضی هتل ها فقط صبحانه دارن. شام و ناهار به عهده خودتوته و اکثرا برای توریستا دوبل حساب میکنن. ولی ما چون ترکی بلدیم اخرین بار که رفته بودیم رستوران و غذا خوردیم برای دونفر پول چهار نفرو فاکتور کرده بود که شاکی شدیم و دعوا کردیم .اخر سر کم کردن فک کردن از اون توریستایی هستیم که میتونن راحت تو پاچه امون کنن‌

باشه تو خوبی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اونجا اب اشامیدنی رو هم باید بخری  بستگی به هتل داره ک کدومش بری .تور هر شهری متفاوته بعضی هتل ...

عجب! تورا همه صبحانه میدن، ناهار و شام ندارن!

مگه تورلیدر ندارن که ترجمه کنه؟

با چه توری شما رفتین؟

خودمون برای خودمون هی زنگ زدیم اینر اونور فیکس کردیم 

شهر هایی که رفتنم

انتالیا وان ترابزون ازمیر-استانبول

تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهی نگه دارند ؛آن‌ها از روشن شدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ...