2752
2734
عنوان

فردا ماهگردمونه

191 بازدید | 13 پست

فردا ماهگردمونه عشقم میگه سرم خیلی شلوغه نمیرسم بیام بریم بیرون درکش میکنم ولی خیلی ناراحتم آخه رفته بودم کادو خریده بودم روز دختر هم سرکار بود نیومد جشن بگیریم میدونم دروغ نمیگه چون آمارش رو دارم ولی دلم حالیش نمیشه خیلی ناراحتم از یه طرف ناراحتم از یه طرف هم دوستش دارم میگم گناه داره نمیدونم چیکار کنم🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اخر همین هفته سالگرد عقدمون هست و اولین سالگردمون هست کادو نگرفتیم . 

بنظرم ماهگرد دیگه چیز خاصی نیس که بخوای براش کادو بگیری .حالا که گرفتی یا بدون مناسبت بده بهش  . یا چند روز بعدش بده بهش دیگه ناراحتی نداره 

2731
کلا میگه آخر ماهه الان یک هفته بیشتره که سرش شلوغه میگه تا سر برج شلوغه معلوم نیست کی خلوت بشم🤦🏻‍♀ ...

خداروشگر‌سرش شلوغه.این ینی‌داره کارمیکنه و‌پول درمیاره

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
من اخر همین هفته سالگرد عقدمون هست و اولین سالگردمون هست کادو نگرفتیم .  بنظرم ماهگرد دیگه چیز ...

نه دلگیرم از این که الان یک هفته است ندیدمش البته میدونم دست خودش نیست ولی دلم ناراحته🤦🏻‍♀️

جمع کن این بچه بازیا رو بابا ...بزار شوهرت به کارش برسه ...شما هم بچسب به زندگی و خودتو ارتقا بده و دنبال موفقیت تو زندگیت باش ...نهایت سالگرد ازدواج  و تولد برات مهم باشه 

آره میدونم عه شما هم اهوازی هستی؟ منم اهوازیم😅

اره گلم

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
کجای اهوازین؟

کوروش